Maciej Kuroń, Grażyna „Gaja’’ Kuroń, córka Macieja Kuronia, jamnik
Fot. East News, Instagram @ogaja
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Macieja Kuronia odziedziczyła pasję po ojcu! Dlaczego o 21-letniej Grażynie Kuroń mówi cała Polska?

Damian Duda 16 września 2017 09:00
Maciej Kuroń, Grażyna „Gaja’’ Kuroń, córka Macieja Kuronia, jamnik
Fot. East News, Instagram @ogaja

 

Program, który sprawił, że Polacy pokochali gotować, powrócił na antenę TVN-u. Już w pierwszym odcinku  na widzów popularnego show „Masterchef’’ czekała niespodzianka. Na castingu do programu pojawiła się córka Macieja Kuronia! 

 

Przeczytaj też: Ślub Anny Starmach już w sierpniu. Na jaką suknię ślubną się zdecydowała?

Kim jest Grażyna „Gaja’’ Kuroń? 

Ma 21 lat i podobnie jak jej ojciec, zmarły w 2008 r. Maciej Kuroń, kocha gotować! W trakcie castingu do programu przygotowała kaczkę według własnego przepisu. Tym samym 21-latka przeszła do kolejnego etapu programu. „Gaja’’, co nikogo nie powinno zdziwić, jest studentką dietetyki. Na swoim instagramowym profilu chwalili się niezwykłymi potrawami, które przygotowuje zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich. Córka Macieja Kuronia musiała odziedziczyć talent kulinarny po ojcu, gdyż internauci są zachwyceni przygotowywanymi przez nią potrawami. Dziewczyna jest jednak świadoma, że, jeśli chce się doskonalić, musi próbować dań przygotowywanych przez innych kucharzy. 21-latka dzieli się ze swoimi obserwatorami daniami, które miała okazję spróbować w najlepszych restauracjach. Córka Macieja Kuronia skupia się nie tylko na gotowaniu, ale również interesuje się zdrową żywnością, co najbardziej może ucieszyć przyszłych gości jej restauracji. Uważacie, że Grażyna Kuroń jest podobna do swojego ojca? 

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.