Maciej Kuroń, Grażyna „Gaja’’ Kuroń, córka Macieja Kuronia, jamnik
Fot. East News, Instagram @ogaja
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Macieja Kuronia odziedziczyła pasję po ojcu! Dlaczego o 21-letniej Grażynie Kuroń mówi cała Polska?

Damian Duda 16 września 2017 09:00
Maciej Kuroń, Grażyna „Gaja’’ Kuroń, córka Macieja Kuronia, jamnik
Fot. East News, Instagram @ogaja

 

Program, który sprawił, że Polacy pokochali gotować, powrócił na antenę TVN-u. Już w pierwszym odcinku  na widzów popularnego show „Masterchef’’ czekała niespodzianka. Na castingu do programu pojawiła się córka Macieja Kuronia! 

 

Przeczytaj też: Ślub Anny Starmach już w sierpniu. Na jaką suknię ślubną się zdecydowała?

Kim jest Grażyna „Gaja’’ Kuroń? 

Ma 21 lat i podobnie jak jej ojciec, zmarły w 2008 r. Maciej Kuroń, kocha gotować! W trakcie castingu do programu przygotowała kaczkę według własnego przepisu. Tym samym 21-latka przeszła do kolejnego etapu programu. „Gaja’’, co nikogo nie powinno zdziwić, jest studentką dietetyki. Na swoim instagramowym profilu chwalili się niezwykłymi potrawami, które przygotowuje zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich. Córka Macieja Kuronia musiała odziedziczyć talent kulinarny po ojcu, gdyż internauci są zachwyceni przygotowywanymi przez nią potrawami. Dziewczyna jest jednak świadoma, że, jeśli chce się doskonalić, musi próbować dań przygotowywanych przez innych kucharzy. 21-latka dzieli się ze swoimi obserwatorami daniami, które miała okazję spróbować w najlepszych restauracjach. Córka Macieja Kuronia skupia się nie tylko na gotowaniu, ale również interesuje się zdrową żywnością, co najbardziej może ucieszyć przyszłych gości jej restauracji. Uważacie, że Grażyna Kuroń jest podobna do swojego ojca? 

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Grażyna Kuroń, „Gaja’’, córka Macieja Kuronia
Fot. Instagram @ogaja

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.