Magda Wałęsa w obronie ojca, Lecha Wałęsy
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy
ZE ŚWIATA POLITYKI

Córka Lecha Wałęsy w emocjonalnym wpisie: „Mój ojciec jest niszczony! Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że zdradził”

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2017 11:00
Magda Wałęsa w obronie ojca, Lecha Wałęsy
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy

Magdalena Wałęsa, najstarsza z córek Lecha Wałęsy do tej pory rzadko wypowiadała się na tematy polityczne. Dziś jest na językach wszystkich mediów. Dziewczyna zabrała głos w sprawie oskarżeń ojca o współpracę z SB i toczącego się postępowania IPN w tej sprawie. Na Facebooku zamieściła bardzo emocjonalny wpis!

 

Polecamy: Bogdan, Sławomir, Przemysław i Jarosław. Dlaczego synowie Lecha Wałęsy sprawili, że osiwiał?​

 

Magdalena Wałęsa  zabiera głos w sprawie śledztwa IPN

 

Lech Wałęsa niezmiennie budzi skrajne emocje w mediach społecznościowych. Obecnie w Instytucie Pamięci Narodowej toczy się w jego sprawie postępowanie dotyczące składania fałszywych zeznań, dotyczących jego kontaktów ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70-tych.  Internauci nie pozostawili tej sprawy bez komentarza. Głos postanowiła zabrać także córka Lecha Wałęsy, Magdalena Wałęsa.


Córka byłego prezydenta na swoim Facebooku  napisała: „Boli mnie serce. Mój ojciec, którego nie miałam, jest niszczony. Mój ojciec, który poświęcił dla walki o wolną Polskę, małżeństwo i rodzinę, jest poniewierany na zamówienie polityczne.  Znam mojego tatę. Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że zdradził, że się sprzedał,że współpracował z SB”. Magdalena Wałęsa poprosiła także kolegów z Facebooka, którzy mają inne zdanie na temat, by opuścili grono jej znajomych.   

Magdalena Wałęsa o ojcu, najstarsza córka Lecha Wałęsy
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy

Magdalena Wałęsa o ojcu, najstarsza córka Lecha Wałęsy
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy
Magdalena Wałęsa o ojcu
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy
Magdalena Wałęsa o ojcu
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy

Polecamy: Czy dzieci Lecha Wałęsy naznaczyła jego kariera?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.