Magda Wałęsa w obronie ojca, Lecha Wałęsy
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy
ZE ŚWIATA POLITYKI

Córka Lecha Wałęsy w emocjonalnym wpisie: „Mój ojciec jest niszczony! Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że zdradził”

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2017 11:00
Magda Wałęsa w obronie ojca, Lecha Wałęsy
Fot. East News, Facebook Magdy Wałęsy

Magdalena Wałęsa, najstarsza z córek Lecha Wałęsy do tej pory rzadko wypowiadała się na tematy polityczne. Dziś jest na językach wszystkich mediów. Dziewczyna zabrała głos w sprawie oskarżeń ojca o współpracę z SB i toczącego się postępowania IPN w tej sprawie. Na Facebooku zamieściła bardzo emocjonalny wpis!

 

Polecamy: Bogdan, Sławomir, Przemysław i Jarosław. Dlaczego synowie Lecha Wałęsy sprawili, że osiwiał?​

 

Magdalena Wałęsa  zabiera głos w sprawie śledztwa IPN

 

Lech Wałęsa niezmiennie budzi skrajne emocje w mediach społecznościowych. Obecnie w Instytucie Pamięci Narodowej toczy się w jego sprawie postępowanie dotyczące składania fałszywych zeznań, dotyczących jego kontaktów ze Służbą Bezpieczeństwa w latach 70-tych.  Internauci nie pozostawili tej sprawy bez komentarza. Głos postanowiła zabrać także córka Lecha Wałęsy, Magdalena Wałęsa.


Córka byłego prezydenta na swoim Facebooku  napisała: „Boli mnie serce. Mój ojciec, którego nie miałam, jest niszczony. Mój ojciec, który poświęcił dla walki o wolną Polskę, małżeństwo i rodzinę, jest poniewierany na zamówienie polityczne.  Znam mojego tatę. Można mu wiele zarzucić, ale nie to, że zdradził, że się sprzedał,że współpracował z SB”. Magdalena Wałęsa poprosiła także kolegów z Facebooka, którzy mają inne zdanie na temat, by opuścili grono jej znajomych.   

Magdalena Wałęsa o ojcu, najstarsza córka Lecha Wałęsy
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy

Magdalena Wałęsa o ojcu, najstarsza córka Lecha Wałęsy
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy
Magdalena Wałęsa o ojcu
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy
Magdalena Wałęsa o ojcu
Fot. Facebook Magdaleny Wałęsy

Polecamy: Czy dzieci Lecha Wałęsy naznaczyła jego kariera?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.