Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Lecha Wałęsy wzięła ślub. Na uroczystości nie zabrakło zaskakujących momentów!

Decyzja pana młodego wszystkich zszokowała!

Gabriela Czernecka 1 września 2019 07:33
Lech Wałęsa
Fot. East News

Córka Lecha Wałęsy wzięła ślub! Magdalena Wałęsa stanęła na ślubnym kobiercu u boku 50-letniego gdańskiego radnego, Lecha Kaźmierczyka. Para w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka zaprosili swoich przyjaciół na ceremonię zaślubin. Kto się pojawił, jak wyglądała panna młoda? Poznajcie szczegóły! 

Córka Wałęsy Magda wzięła ślub

Magdalena Wałęsa, córka Lecha Wałęsy, wzięła ślub z Lechem Kaźmierczykiem. Gdański radny kilka dni temu na ślub zaprosił za pośrednictwem Facebooka, pisząc: „Jeszcze raz Zapraszamy , przyjaciół i znajomych na nasz Ślub, który odbędzie się w Bazylice Mariackiej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku dnia 31.08.2019 o godzinie 15”, czytamy na Facebooku.

Dziś para jest już po ceremonii. Przypomnijmy, że para jeszcze w sierpniu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, czego nie dało się ukryć, bo suknia ślubna Magdy Wałęsy ładnie podkreśliła jej ciążowy brzuszek. Na uroczystość zaproszeni byli najbliżsi znajomi i rodzina. Wśród gości nie mogło zabraknąć rodziców panny młodej - Danuty i Lecha Wałęsów - oraz jej rodzeństwa. Pojawił się m.in. Jarosław Wałęsa.

Na ślubie Magdy Wałęsy nie zabrakło też polityków i radnych Gdańska. Panna młoda miała na sobie minimalistyczną, bardzo elegancką suknię z koronkową górą i prostym dołem. Całą kreację dopełniały delikatne kwiaty we włosach. 

Przypomnijmy, kim jest Magda Wałęsa. Jest najstarszą córką Lecha Wałęsy. Ma siedmioro rodzeństwa: trzy siostry i czterech braci: Bogdana, Sławomira, Przemysława, Jarosława, Annę, Marię Wiktorię i Brygidę. Jej chrzestni, to legendy Solidarności: Anna Walentynowicz i Bogdan Borusewicz. Podobno, gdy się urodziła, ojciec zadecydował, że... będzie zakonnicą! Ona marzyła o tańcu. Udało jej się prawie jedno i drugie. Skończyła szkołę baletową i planowała wielką karierę. Niestety, kontuzja i operacja zabiła taneczne marzenia. Długo nie mogła znaleźć sobie miejsca.

Mówiła wtedy w wywiadzie dla magazynu VIVA!: „Wiszę nad ziemią, jak pajączek czepiający się zerwanej pajęczyny”. Chciała założyć własny teatra tańca, studiowała w Instytucie Teologicznym. Przerwała naukę, gdy zakochała się w przyszłym mężu, farmaceucie. Urodziła syna, Szymon - to ukochany wnuk Danuty Wałęsy. Żona prezydenta pomagała córce przy jego wychowaniu. Magda skończyła teologię i została katechetką. 

Jakiś czas temu zaczęła spotykać się z gdańskim radnym, Lechem Kaźmierczakiem. Para w sierpniu podzieliła się z fanami informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Właśnie stanęli na ślubnym kobiercu. Nie zabrakło jednak momentów zaskoczenia - Lech Wałęsa na ślubie córki do garnituru dobrał... koszulkę z napisem Konstytucja, w roli świadków pojawili się dwaj mężczyźni, a mąż Magdy Wałęsy, Lech Kaźmierczak, przyjął... nazwisko żony!

Gratulujemy młodej parze i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…