Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura, Warszawa,  18.08.2021 Uroczysta premiera filmu The End
Fot. TRICOLORS/East News
O tym się mówi

Córka Katarzyny Figury udostępniła w swoich mediach społecznościowych odważne zdjęcie

Internauci nie kryli zachwytu!

Marta Nawacka 15 września 2021 11:58
Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura, Warszawa,  18.08.2021 Uroczysta premiera filmu The End
Fot. TRICOLORS/East News

Córka Katarzyny Figury, Koko Claire Figura-Schoenhals ostatnio pojawiła się wraz z mamą na ściance z okazji premiery filmu „The End”. Koko bez wątpienia nie jest już małą, uroczą dziewczynką i wyrosła na piękną, świadomą swego ciała kobietę. Jedno z udostępnionych przez nią na Instagramie zdjęć zaskoczyło i jednocześnie zachwyciło internautów...

Koko Figura udostępniła odważne zdjęcie

Na swoim instagramowym koncie Koko Figura zamieściła zdjęcie, które podpisała „rok temu i wczoraj”. Widzimy na nim młodą kobietę w odbiciu lustrzanym, która stoi tyłem, w samych spodniach, odsłaniając kawałek piersi. Internauci byli zachwyceni fotografią i nie szczędzili córce aktorki pochlebnych komentarzy. „Ideał”, „Ale widoczki”, „To jest gorące!”, brzmiały niektóre z nich.

Czytaj też: Katarzyna Figura na premierę filmu „The End” przyszła z córką!

Koko Figura
Fot. Screen Instagram @kokofigura

Koko Figura, Instagram @kokofigura

Koko Claire Figura-Schoenhals – rodzina i plany na przyszłość

19-letnia dziś Koko jest starszą córką popularnej aktorki, Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa. Niestety jej mama nie wspomina dobrze ojca młodej kobiety, z bólem przyznając w wywiadzie dla Vivy!, że była ofiarą przemocy domowej. „Przez 14 lat ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie".

Czy Koko Figura pójdzie w ślady sławnej mamy? Aktorka niczego nie narzuca ani jej, ani drugiej córce, Kashmir. W rozmowie z Plejadą wyznała jednak, że obie pociechy prawdopodobnie wybiorą drogę artystyczną, a starsza z nich, Koko, od dziecka interesowała się filmem i sztuką. Katarzyna Figura prognozuje więc, że na studiach wybierze kierunek związany z dziedzinami artystycznymi. „Do nich należy, co będą robić w życiu, ale myślę, że to będę dziedziny artystyczne”, powiedziała dumna mama.  

Zobacz także: Katarzyna Figura szczerze o relacji z synem! Kim jest Aleksander Chmielewski?

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kashmir, 12.09.2010, Warszawa
Fot. Wojciech Olszanka/East News

Katarzyna Figura z córkami Koko i Kashmir, 12.09.2010, Warszawa

Koko Figura, Paulina Gałązka i Katarzyna Figura, Warszawa,  18.08.2021 Uroczysta premiera filmu The End
Fot. TRICOLORS/East News

Koko Figura z Pauliną Gałązką i mamą, Katarzyną Figurą, na premierze filmu "The End", 18.08.2021 Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.