O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Pazura zamieściła urocze zdjęcie z córeczką! Mała Rita skradła serca internautów!

Dziewczynka ma już dwa miesiące!

VIVA! 17 sierpnia 2018 10:35

Cezary i Edyta Pazurowie dwa miesiące temu powitali na świecie swoje trzecie dziecko! Rita  jest oczkiem w głowie rodziców. A dumna mama dzieli się z fanami słodkimi zdjęciami córeczki w mediach społecznościowych. Widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Ostatnia fotografia wywołała ogromne poruszenie wśród obserwatorów gwiazdy.

Dla Edyty Pazury rodzina jest najważniejsza! Jest już doświadczoną mamą i świetnie radzi sobie z opieką nad pociechami. Świeżo upieczona mama cieszy się chwilami z małą córeczką. „Poranne „śmieszki” 💚 Miłego dnia ☀️ #imaybebaby🌈 #maybebaby🍀🌳 #ciociaedytka #ciociaodwujkapazury#smile #behappy”, napisała Edyta Pazura. Dumna mama leży na łóżku z Ritą. Widać, jak bardzo jest szczęśliwa! Uwadze fanów nie umknął jeden szczegół! W komentarzach nie szczędzili zachwytów! 

„To zdjęcie skradło moje serce! I ta piękna czuprynka”, „Jakie ma włoski gwiazda mała”, „Jaki już duży bobasek CUDNY”, czytamy.

Zobacz, jak zmieniała się mała Rita!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.