Dorota Szelągowska
Fot. Pap
DZIECI GWIAZD

Syn Doroty Szelągowskiej opublikował zdjęcie swojej siostry. Jest naprawdę urocze

To pierwsza fotografia małej Wandzi

Konrad Szczęsny 30 marca 2020 08:44
Dorota Szelągowska
Fot. Pap

Dorota Szelągowska to ulubienica widzów, która słynie z dystansu i niezwykłego ciepła, okazywanego bohaterom programów, które prowadzi. Na co dzień jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: dorosłego już syna Antoniego oraz córeczki Wandzi, która przyszła na świat w listopadzie 2018 roku. Dumny brat zamieścił właśnie w sieci zdjęcie siostrzyczki. Jest niezwykle rozczulające!

Córka Doroty Szelągowskiej, Wandzia

Mimo niesłabnącej popularności Dorota Szelągowska strzeże swojej prywatności. Jak ognia unika zamieszczania w sieci zdjęć z partnerem oraz z młodszą córką. Jednak jej 19-letni syn zadebiutował jakiś czas temu w show-biznesie i został aktorem. Regularnie to właśnie on publikuje na swoich profilach fotografie – także te z członkami rodziny i pupilami sławnej mamy.

Na najnowszej widoczna jest jego siostrzyczka, która w listopadzie zeszłego roku skończyła zaledwie roczek.  Oboje wypoczywali w miniony weekend w przydomowym ogrodzie wraz z pieskiem. Dziewczynka położyła się na trawie obok czworonoga i zażywała wiosennej kąpieli słonecznej.

„opalańsko”, podpisał zdjęcie Antoni.

Wanda, córka Doroty Szelągowskiej
Fot. Instagram, zdjęcie za jastrzabpost.pl

Mała Wandzia na uroczej fotografii z psem

Mimo że dziewczynka ma półtora roku, widać, że rośnie jak na drożdżach! Fotografia, którą zamieścił w sieci jej brat, jest tego najlepszym dowodem...  

Syn Doroty Szelągowskiej z psem prezenterki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my zapałka

Post udostępniony przez Antek Sztaba (@sztabaa)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.