Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają dziecko?!

Dlaczego ukrywali córkę?

Olga Figaszewska 11 października 2019 16:51
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Jennifer Aniston wielokrotnie podkreślała, że marzy o macierzyństwie. Podobno to pragnienie już dawno spełniła! Wraz z Bradem Pittem doczekali się… córki!

Dziecko Jennifer Aniston i Brada Pitta

Jennifer Aniston nigdy nie ukrywała, że robi wszystko, by zostać mamą. W przeszłości podejmowała próby posiadania dzieci. „Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie”, wspominała w rozmowie z In Style.

Amerykański tabloid New Idea donosi, że Jennifer i Bard dawno temu doczekali się potomstwa.  Na okładce magazynu pojawiło się wspólne zdjęcie aktorskiej pary z podpisem: „Córka Jen ujawniona”. Chodzi o serialową pociechę Jennifer z kultowych Przyjaciół. Niedawno Cali Sheldon opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym aktorka trzyma ją w objęciach. Właśnie ta fotografia była natchnieniem dla dziennikarzy do opisania zmyślonej historii.

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Podobno udało im się dotrzeć do znajomych gwiazdy, którzy wyznali, że dzięki wcielaniu się w  rolę matki w Przyjaciółach, Jennifer odkryła swój instynkt macierzyński. To doświadczenie miało spowodować, ze wraz z Bradem Pittem desperacko chcieli założyć rodzinę. Dlatego dziewczynkę, która wcielała się w serialową córkę Jennifer traktowali jak własną pociechę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mom 🥰 (pt 2) #friends25

Post udostępniony przez cali (@cali.sheldon)

,,Jennifer wracała do domu po kręceniu zdjęć i trzymaniu dziecka na rękach przez cały dzień, ona i Brad ciągle rozmawiali o dzieciach. Emma sprawiła, że Brad i Jen zaczęli rozmawiać o tym, że chcą własną małą dziewczynkę i ogólnie rodzinę, dlatego zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w ich sercach”, mówi osoba z otoczenia byłego małżeństwa.

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. materiały prasowe

Czy Jennifer Aniston spełni marzenie o macierzyństwie?

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Jennifer Aniston zamierza adoptować dziecko. „Jennifer pomagała dwóm sierocińcom w Meksyku i niedawno odwiedzając jeden z nich zakochała się w pięknej dziewczynce. Od dawna chciała adoptować dziecko i planowała zrobić to z Justinem. On ciągle jednak wynajdował kolejne wymówki i powtarzał, że to nie jest dobry moment. Bez Justina na obrazku, wszyscy mówią jej: „zrób to”. Jest totalnie rozkochana w tym dziecku i zaczęła już składać dokumenty. To dla niej jak terapia rozwodowa. Dziewczynka ma ciemne oczy i bardzo długie ciemne włosy. Ma też przepiękne rzęsy”, mówił informator Radar Onine. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.