Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston i Brad Pitt mają dziecko?!

Dlaczego ukrywali córkę?

Olga Figaszewska 11 października 2019 16:51
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Jennifer Aniston wielokrotnie podkreślała, że marzy o macierzyństwie. Podobno to pragnienie już dawno spełniła! Wraz z Bradem Pittem doczekali się… córki!

Dziecko Jennifer Aniston i Brada Pitta

Jennifer Aniston nigdy nie ukrywała, że robi wszystko, by zostać mamą. W przeszłości podejmowała próby posiadania dzieci. „Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie”, wspominała w rozmowie z In Style.

Amerykański tabloid New Idea donosi, że Jennifer i Bard dawno temu doczekali się potomstwa.  Na okładce magazynu pojawiło się wspólne zdjęcie aktorskiej pary z podpisem: „Córka Jen ujawniona”. Chodzi o serialową pociechę Jennifer z kultowych Przyjaciół. Niedawno Cali Sheldon opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym aktorka trzyma ją w objęciach. Właśnie ta fotografia była natchnieniem dla dziennikarzy do opisania zmyślonej historii.

Jennifer Aniston, Brad Pitt

Podobno udało im się dotrzeć do znajomych gwiazdy, którzy wyznali, że dzięki wcielaniu się w  rolę matki w Przyjaciółach, Jennifer odkryła swój instynkt macierzyński. To doświadczenie miało spowodować, ze wraz z Bradem Pittem desperacko chcieli założyć rodzinę. Dlatego dziewczynkę, która wcielała się w serialową córkę Jennifer traktowali jak własną pociechę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mom 🥰 (pt 2) #friends25

Post udostępniony przez cali (@cali.sheldon)

,,Jennifer wracała do domu po kręceniu zdjęć i trzymaniu dziecka na rękach przez cały dzień, ona i Brad ciągle rozmawiali o dzieciach. Emma sprawiła, że Brad i Jen zaczęli rozmawiać o tym, że chcą własną małą dziewczynkę i ogólnie rodzinę, dlatego zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w ich sercach”, mówi osoba z otoczenia byłego małżeństwa.

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. materiały prasowe

Czy Jennifer Aniston spełni marzenie o macierzyństwie?

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się informacja, że Jennifer Aniston zamierza adoptować dziecko. „Jennifer pomagała dwóm sierocińcom w Meksyku i niedawno odwiedzając jeden z nich zakochała się w pięknej dziewczynce. Od dawna chciała adoptować dziecko i planowała zrobić to z Justinem. On ciągle jednak wynajdował kolejne wymówki i powtarzał, że to nie jest dobry moment. Bez Justina na obrazku, wszyscy mówią jej: „zrób to”. Jest totalnie rozkochana w tym dziecku i zaczęła już składać dokumenty. To dla niej jak terapia rozwodowa. Dziewczynka ma ciemne oczy i bardzo długie ciemne włosy. Ma też przepiękne rzęsy”, mówił informator Radar Onine. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.