Z ŻYCIA GWIAZD

Bartek Królik zamieścił zdjęcie córeczki z zespołem Downa. Internauci nie kryją wzruszenia

Mała Jagódka podbiła ich serca

Konrad Szczęsny 22 maja 2018 07:03

Jagódka przyszła na świat 7 lipca 2017 roku. Jej tata, współzałożyciel Sistars i przyjaciel Agnieszki Chylińskiej poinformował, że jego córeczka urodziła się z zespołem Downa. Internauci z miejsca podkreślili, że podziwiają muzyka za to, że wraz z żoną nie zdecydowali się dokonać aborcji i poświęcili się wychowywaniu dziecka. Od tamtej pory bacznie śledzą profil Bartka Królika na Instagramie i co jakiś czas komentują zdjęcia, które ten na nim zamieszcza.

Córeczka Bartka Królika, Jagoda, ma już niemal rok

Za 1,5 miesiąca Jagódka skończy rok. Dziewczynka jest oczkiem w głowie dumnych rodziców, którzy często zamieszczają jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Widać, że dziecko wychowywane jest w atmosferze spokoju i radości, ponieważ na niemal każdym z nich uśmiecha się promiennie do swoich rodziców. Nie inaczej jest na tej najnowszej (pierwsze w naszej galerii)!

„Księżniczka prawdziwa 👸❤👑”, „Jaka piękna i już taka duża❤❤”, „Jest naprawdę urocza!”, „Piękna niunia”, komentują fotografię zachwyceni internauci. 

I trudno się z nimi nie zgodzić!

Rodzina Bartka Królika: żona oraz starsza córka. Muzyk o córce z zespołem Downa

Bartek Królik jest ojcem czteroletniej Kaliny, którą wychowuje wraz z żoną Karoliną Królik. One również często są bohaterkami zdjęć, które muzyk zamieszcza na Instagramie.

O córce z zespołem Downa artysta tak mówił w wywiadzie w sierpniu 2017 roku.

„Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i z tymi „zewnętrznymi”, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa”, zwierzył się gorzko w wywiadzie dla wp.pl.

W galerii możesz zobaczyć rodzinne zdjęcia Bartka Królika.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.