Vivienne Marcheline Jolie-Pitt to wierna kopia taty!

Gabriela Czernecka 17 stycznia 2021 13:54

Jak obecnie wygląda młodsza córka Brada Pitta i Angeliny Jolie? Choć to Shiloh wiedzie prym w byciu najpopularniejszym dzieckiem byłej pary, to coraz głośniej robi się także o jej młodszej siostrze. Druga biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta lada chwila skończy trzynaście lat. Jak dziś wygląda Vivienne? To wierna kopia taty! 

Córka Brada Pitta i Angeliny Jolie: Vivienne - jak dziś wygląda

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna. Już same jej narodziny były bacznie śledzone przez media na całym świecie. Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei. Angelina i Brad wybrali imię dla córki jeszcze gdy ta była w brzuszku swojej mamy. Drugie imię - Marcheline - Vivienne otrzymała po babci, czyli mamie Angeliny Jolie.

Druga biologiczna córka jednej z najgorętszych swego czasu par Hollywood szybko zadebiutowała w mediach. Podobnie jak jej starsza siostra Shiloh, miała okazję zapozować przed obiektywem fotografa, mając zaledwie kilka dni. Pierwsze zdjęcia Vivienne i jej brata Knoxa para sprzedała magazynowi Hello! za rekordowe 14 milionów dolarów. Większość kwoty Angelina i Brat przeznaczyli na cele charytatywne. Warto dodać, że to najwieksza kwota, jaką kiedykolwiek zapłacono za zdjęcia sławnych dzieci. I choć media bacznie śledziły każdy krok Angeliny i Brada, to parze udało się wychowywać dzieci z dala od show-biznesu. 

Wraz z upływem lat młodsza córka Angeliny zaczęła stawiać pierwsze na czerwonym dywanie. Na koncie ma już debiut w świecie filmu. W 2014 roku wraz z mamą wystąpiła w bajce Czarownica. Vivienne Jole-Pitt wcieliła się w małą księżniczkę Aurorę. Sześcioletnia wówczas dziewczynka zarabiała 3 tys. dol. tygodniowo! W tym roku wraz z bratem bliźniakiem Knoxem, Vivienne skończy trzynaście lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda młodsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta. Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę!  

1/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
1/6

Vivienne wraz z bratem bliźniakiem Knoxem przyszła na świat 12 lipca 2008 roku w Nicei.

2/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
2/6

Druga biologiczna córka Angeliny i Brada, Vivienne, podobnie jak każde z jej rodzeństwa, szybko stała się rozpoznawalna.

3/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
3/6

Druga biologiczna córka jednej z najgorętszych swego czasu par Hollywood szybko zadebiutowała w mediach. Co jakiś czas towarzyszyła rodzicom na czerwonym dywanie. 

4/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
4/6

Tak obecnie wygląda młodsza biologiczna córka Brada Pitta i Angeliny Jolie.

5/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
5/6

Internauci nie mają wątpliwości, że coraz bardziej przypomina tatę!

6/6
Vivienne Jolie-Pitt
Copyright @Getty Images
6/6

A Wy, jak myślicie? Faktycznie bardziej jest podobna do Brada Pitta?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!