Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczkę Jarosława Wałęsy czeka poważna operacja...

„Brakuje jej części serduszka”

Olga Figaszewska 3 marca 2019 14:05
Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa

Rodzina Lecha Wałęsy przechodzi trudne chwile. Ośmiomiesięczna wnuczka byłego prezydenta, Lea urodziła się z wadą serca. Dziewczynkę czeka poważna operacja.

Wnuczkę Lecha Wałęsy czeka operacja

Jarosław Wałęsa w ubiegłym roku po raz drugi został tatą. Na świat przyszła córeczka, Lea. Niestety okazało się, że dziewczynka będzie musiała przejść operację na otwartym sercu. W rozmowie z Super Expressem Jarosław Wałęsa opowiedział o tym, co dolega maleństwu.

„Zaraz po urodzeniu było słychać szmery w jej sercu, ale wiele dzieci rodzi się z jakimiś szmerami w sercu. Zwykle one mijają po jakimś czasie. I trzeba było czekać pół roku, żeby zobaczyć czy ta wada mija czy nie. Niestety, w przypadku mojej córeczki się pogorszyła”, wyjaśnił. „Brakuje jej części serduszka. Bardzo to przeżywam”, mówił syn Lecha Wałęsy.

Teraz czeka ją zabieg wyprostowania tkanek na sercu. Ważne, żeby operacja została wykonana jak najszybciej, by nie obciążać organizmu. „Specjaliści mówią mi, że wszystko będzie dobrze, ale wiadomo, że człowiekowi przychodzą do głowy wszystkie komplikacje, jakie mogą się wydarzyć. Staram się nie myśleć o tym. Wierzę, że jakość życia mojej córeczki się poprawi. To jest w tej chwili najważniejsze”, dodaje.

Życzymy dużo zdrowia!  

Lech Wałęsa
Fot. East News

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#domjesttamgdziejestserce #coreczkatatusia #najważniejszespotkanie

Post udostępniony przez Jaroslaw Walesa (@jwalesa)

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!