Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Nosowska nagrała nową wersję zimowego hitu Coraz bliżej święta! Efekt?

Zaskakujący... O klipie możemy powiedzieć to samo

Rafał Kowalski 23 listopada 2018 18:24
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Święta już za miesiąc, więc marki ruszyły z pierwszymi zimowymi kampaniami. Pierwszą z nich prezentowaliśmy Wam kilka dni temu. Dziś z kolei odbyła się premiera nowej wersji hitu Coraz bliżej święta. Pamiętacie wersję Ani Szarmach, Kasi Kowalskiej, Margaret albo Cleo? Tym razem świąteczny szlagier wykonała Katarzyna Nosowska

Coraz bliżej święta Kasi Nosowskiej

Na uwagę zasługuje nie tylko aranżacja piosenki, która w niczym nie przypomina poprzednich, ale też teledysk, w którym wokalistka zaprezentowała się w stroju św. Mikołaja. Klip i utwór mają w tym roku zachęcić nie tylko do zakupu, ale też do wsparcia potrzebujących. Tegoroczna kampania świąteczna Coca-Coli przebiega bowiem pod hasłem „Podaruj radość #jakMikołaj". Oznacza to, że każdy z nas może wesprzeć podopiecznych Szlachetnej Paczki. Wystarczy kod spod nakrętki od napoju wysłać na podany na butelce numer. Dzięki temu na konto fundacji wpłynie złotówka.

A co o wykonaniu legendarnej już piosenki sądzi Katarzyna Nosowska? "Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów - to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość", twierdzi wokalistka.

Jak jej wyszła nowa wersja Coraz bliżej święta? My jesteśmy zadowoleni, ale zdania w internecie są mocno podzielone... A co sądzicie Wy? 

Nosowska solo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.