O TYM SIĘ MÓWI

Conchita Wurst już tak nie wygląda!

Austriacka drag queen przeszła spektakularną metamorfozę

REDAKCJA VIVA! 7 lutego 2020 13:51

Wizerunek Conchity Wurst od kilku lat jest szeroko komentowany. Długie włosy, broda i spektakularne kreacje wywoływały ogromne kontrowersje, zwłaszcza po pamiętnym występie na Konkursie Eurowizji w 2014 roku. Po słynnej „kobiecie z brodą” nie ma śladu. Pozostała za to zmysłowa odsłona Austriaka. Conchita Wurst przeszła niesamowitą metamorfozę. Austriacka drag queen zaprezentowała nowy look. Kilka dni temu pojawiła się na dwóch koncertach w Polsce.

Conchita Wurst zmiana stylu

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth przeszedł zaskakującą metamorfozę. Wokalista porzucił dotychczasowy wizerunek. „Z tym wizerunkiem osiągnąłem już wszystko, co chciałem. Teraz muszę uśmiercić Conchitę!”, grzmiał w ubiegłym roku na łamach niemieckiej gazety „Welt am Sonntag”. „Mogę być, kim tylko zechcę. Nie ma to znaczenia, czy prezentuję swoją bardziej kobiecą, czy męską stronę. Jestem artystą”, podkreślał w wywiadach.

Kilka dni temu polscy fani mogli podziwiać go w nowej odsłonie. Wokalista wyruszył w europejską trasę koncertową, którą otwierał jego krakowski występ w klubie Kwadrat. Thomas Neuwirth promuje album Truth Over Magnitude i posługuje się pseudonimem WURST. Na scenie pojawił się w krótkich, spodniach i prześwitującej bluzce. Nie zrezygnował jednak z mocnego makijażu. 

„Tom podkreśla kontrast między swoją dotychczasową muzyką, a nowym projektem. Conchita to medialna ikona, prawdziwa diva, która tworzy medialny szum na całym świecie, od kiedy wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji w 2014 roku. WURST to z kolei bezkompromisowy debiutant, zafascynowany muzyką electro, który nie dba o niczyją opinię i tworzy seksowną, taneczną muzykę, przy okazji ujawniając więcej z osobistego życia Neuwirtha, niż było to kiedykolwiek możliwe w twórczości Conchity”, mogliśmy przeczytać w materiałach prasowych.

Zobacz, jak Thomas Neuwirth wygląda w nowej odsłonie!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.