METAMORFOZY GWIAZD

Lateks, wysokie obcasy i... wyeksponowane sutki. Conchita Wurst szokuje jak nigdy!

Zwyciężczyni Eurowizji nie daje o sobie zapomnieć

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2019 20:04

Odkąd wcielający się w kontrowersyjną drag queen Thomas Neuwirth ogłosił na początku 2017 roku, że „musi uśmiercić Conchitę, bo z tym wizerunkiem osiągnął już wszystko, co mógł”, co jakiś czas zaskakuje spektakularnymi metamorfozami. Austriak i zwycięzca Eurowizji 2014 był już blondynem, całkowicie pozbył się włosów, zrezygnował z damskich stylizacji, zaś ostatnio... pojawił się na rozdaniu nagród w Berlinie w wyzywającej odsłonie, kojarzącej się ze stylistyką rodem z filmów dla dorosłych ubiegłego wieku!

Conchita Wurst w lateksie, na szpilkach i z wyeksponowanymi sutkami w Berlinie

Wokalista wziął udział w rozdaniu nagród filmowych w ramach Golden Camera Awards. Uroczystość odbyła się w zeszłym tygodniu w Berlinie, zaś wcielający się w Conchitę Wurst Thomas postanowił zaszokować wizerunkiem na czerwonym dywanie. Na tę okazję wybrał obcisłe czarne spodnie, niebotycznie wysokie szpilki i rękawice za łokieć z lateksu oraz prześwitującą bluzkę, która wyeksponowała jego sutki. Całość dopełniał gorset na koronkowych ramiączkach oraz srebrna biżuteria, która wydawała się wyjątkowo masywna.

Metamorfoza Conchity Wurst

Wcielający się w wokalistkę Thomas Neuwirth dumnie pozował do zdjęć, choć zachowywał raczej poważny wyraz twarzy. Chętnie za to rozdawał zgromadzonym w pobliżu osobom autografy.

Zmiana wizerunku ma związek z ostatnim singlem zwyciężczyni Eurowizji 2014. Teledysk do utworu Hit me prezentuje bardziej męskie oblicze piosenkarki.

Czy według Ciebie kontrowersyjna drag queen wygląda korzystnie w takim wydaniu? Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?