METAMORFOZY GWIAZD

Lateks, wysokie obcasy i... wyeksponowane sutki. Conchita Wurst szokuje jak nigdy!

Zwyciężczyni Eurowizji nie daje o sobie zapomnieć

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2019 20:04

Odkąd wcielający się w kontrowersyjną drag queen Thomas Neuwirth ogłosił na początku 2017 roku, że „musi uśmiercić Conchitę, bo z tym wizerunkiem osiągnął już wszystko, co mógł”, co jakiś czas zaskakuje spektakularnymi metamorfozami. Austriak i zwycięzca Eurowizji 2014 był już blondynem, całkowicie pozbył się włosów, zrezygnował z damskich stylizacji, zaś ostatnio... pojawił się na rozdaniu nagród w Berlinie w wyzywającej odsłonie, kojarzącej się ze stylistyką rodem z filmów dla dorosłych ubiegłego wieku!

Conchita Wurst w lateksie, na szpilkach i z wyeksponowanymi sutkami w Berlinie

Wokalista wziął udział w rozdaniu nagród filmowych w ramach Golden Camera Awards. Uroczystość odbyła się w zeszłym tygodniu w Berlinie, zaś wcielający się w Conchitę Wurst Thomas postanowił zaszokować wizerunkiem na czerwonym dywanie. Na tę okazję wybrał obcisłe czarne spodnie, niebotycznie wysokie szpilki i rękawice za łokieć z lateksu oraz prześwitującą bluzkę, która wyeksponowała jego sutki. Całość dopełniał gorset na koronkowych ramiączkach oraz srebrna biżuteria, która wydawała się wyjątkowo masywna.

Metamorfoza Conchity Wurst

Wcielający się w wokalistkę Thomas Neuwirth dumnie pozował do zdjęć, choć zachowywał raczej poważny wyraz twarzy. Chętnie za to rozdawał zgromadzonym w pobliżu osobom autografy.

Zmiana wizerunku ma związek z ostatnim singlem zwyciężczyni Eurowizji 2014. Teledysk do utworu Hit me prezentuje bardziej męskie oblicze piosenkarki.

Czy według Ciebie kontrowersyjna drag queen wygląda korzystnie w takim wydaniu? Zdjęcia możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.