O NIM JEST GŁOŚNO

Colin Farrell trafił na odwyk! „Czuje, że może wrócić do nałogu’’

Aktor walczy z uzależnieniem!

Damian Duda 5 kwietnia 2018 19:55

Szokujące informacje na temat aktora przedostały się właśnie do mediów. Jak donoszą zagraniczne serwisy, były partner Alicji Bachledy-Curuś i ojciec jej dziecka, Colin Farrell, zgłosił się na odwyk. Gwiazdor jest świadomy uzależnienia, z którym zmagał się przed laty.

Nałogi Colina Farrella

Amerykański aktor przez lata uchodził za jednego z największych playboyów w Hollywood. Kiedy media wiązały go z nowymi kobietami, a w branży mówiło się o kolejnych propozycjach, on zmagał się z uzależnieniem. W 2006 roku gwiazdor trafił na odwyk, których sprawił, że na lata porzucił alkohol i narkotyki. W jednym z wywiadów Colin Farrell rozliczył się z burzliwą przeszłością.

„Kiedyś żyłem od imprezy do imprezy i prawie nie trzeźwiałem. Na zabawie spędziłem kilkanaście lat życia, balując za trzech. Teraz stwierdzam, że miałem wielkie szczęście, że wyszedłem z tego cało. Był taki moment, że praca i życie prywatne zlały mi się w jedną wielką imprezę. Na szczęście mam to już za sobą”, powiedział aktor.

Niestety, problemy Farrella powróciły. Jak donoszą zagraniczne media, aktor zgłosił się do kliniki w Arizonie, w której pobyt kosztuje 36 tys. dolarów miesięcznie. „Był przytłoczony przez ostatni rok i bardzo zapracowany. Czuje, że może wrócić do nałogu. Szuka pomocy, zanim znów sięgnie po używki’’, mówi informator Daily Mail.

Myślicie, że teraz gwiazdor na stałe pożegna się z uzależnieniem? ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
Był przytłoczony przez ostatni rok i bardzo zapracowany. Czuje, że może wrócić do nałogu. Szuka pomocy, zanim znów sięgnie po używki - zdradza źródło Daily Mail.

Więcej na: https://www.kozaczek.pl/plotka/colin-farrel-znow-trafil-na-odwyk-84502

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.