Aktor walczy z uzależnieniem!

Damian Duda 5 kwietnia 2018 19:55

Szokujące informacje na temat aktora przedostały się właśnie do mediów. Jak donoszą zagraniczne serwisy, były partner Alicji Bachledy-Curuś i ojciec jej dziecka, Colin Farrell, zgłosił się na odwyk. Gwiazdor jest świadomy uzależnienia, z którym zmagał się przed laty.

Nałogi Colina Farrella

Amerykański aktor przez lata uchodził za jednego z największych playboyów w Hollywood. Kiedy media wiązały go z nowymi kobietami, a w branży mówiło się o kolejnych propozycjach, on zmagał się z uzależnieniem. W 2006 roku gwiazdor trafił na odwyk, których sprawił, że na lata porzucił alkohol i narkotyki. W jednym z wywiadów Colin Farrell rozliczył się z burzliwą przeszłością.

„Kiedyś żyłem od imprezy do imprezy i prawie nie trzeźwiałem. Na zabawie spędziłem kilkanaście lat życia, balując za trzech. Teraz stwierdzam, że miałem wielkie szczęście, że wyszedłem z tego cało. Był taki moment, że praca i życie prywatne zlały mi się w jedną wielką imprezę. Na szczęście mam to już za sobą”, powiedział aktor.

Niestety, problemy Farrella powróciły. Jak donoszą zagraniczne media, aktor zgłosił się do kliniki w Arizonie, w której pobyt kosztuje 36 tys. dolarów miesięcznie. „Był przytłoczony przez ostatni rok i bardzo zapracowany. Czuje, że może wrócić do nałogu. Szuka pomocy, zanim znów sięgnie po używki’’, mówi informator Daily Mail.

Myślicie, że teraz gwiazdor na stałe pożegna się z uzależnieniem?

 
 
 
Był przytłoczony przez ostatni rok i bardzo zapracowany. Czuje, że może wrócić do nałogu. Szuka pomocy, zanim znów sięgnie po używki - zdradza źródło Daily Mail.

Więcej na: https://www.kozaczek.pl/plotka/colin-farrel-znow-trafil-na-odwyk-84502
1/4
Colin Farrell
Copyright @Getty Images
1/4

2/4
Colin Farrell
Copyright @Getty Images
2/4

3/4
Colin Farrell
Copyright @Getty Images
3/4

4/4
Colin Farrell
Copyright @Getty Images
4/4

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.