NOWY NUMER VIVY!

Co wydarzy się w „Azja Express”? Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekrety programu EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 6 września 2017 20:30

Czym zaskoczy nas premierowy odcinek hitowego programu „Azja Express”? Przekonamy się już dziś wieczorem!  Kto okaże się faworytem tej edycji? Jak pary poradziły sobie z wyścigiem?Czy Agnieszka Woźniak-Starak  sama czuje się  jak uczestniczka programu?

 

Agnieszka Woźniak-Starak o tym, co wydarzy się w nowym „Azja Express”

 

„W Azji pędzimy. (…) Ja się czuję o tyle, jak uczestniczka, że jestem też w tym wyścigu. Ścigam się z czasem i z nimi. Zdarza się, że nie nadążam”, zdradziła w wywiadzie. Belgijska ekipa podkreśla, że Polacy radzą sobie w programie doskonale z zadaniami i pokonywaniem poszczególnych odcinków trasy. 

 

Zobacz też: „Są dzieci z brzuszka i są dzieci z serduszka” - TYLKO U NAS Renata Przemyk o adopcji swojej córki

 

Czy uczestnicy próbowali uniknąć momentów rywalizacji? „Nie do końca im się udało to tak łagodnie przejść...”, dodaje Agnieszka Woźniak-Starak. Co jeszcze wydarzyło się na planie „Azja Express”? Sprawdźcie nasze video.

 

Zobacz też: „Najlepsze są wakacje bez planu”, zdradza Agnieszka Woźniak-Starak w nowej VIVIE! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 18/2017?

Łukasz Jemioł - chłopak z Radomia stał się ulubionym projektantem gwiazd. Królowa offowej piosenki zaczęła nowe życie. Co się zmieniło u Renaty Przemyk? Odszedł charyzmatyczny pisać i człowiek, mistrz literackiego sarkazmu, ironii, tropiciel absurdów świata.  Wspomnienie o Januszu Głowackim. Rafał Maślak, najprzystojniejszy Polak i jego równie przystojny ojciec opowiedzieli nam o trudach dorastania i wychowania.

 

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

 

Zobacz, kto był bohaterem poprzedniego numeru VIVY!

Polecamy też: Za nami konferencja nowej edycji „Azja Express”! Jak prezentowały się gwiazdy?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.