Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła przyznała się do zabiegów upiększających! „Pozbyłam się nadmiaru skóry z brzucha”

Celebrytka zapowiada, że teraz czas na twarz...

Rafał Kowalski 16 września 2019 18:31
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Dawno niewidziana Justyna Żyła postanowiła podzielić się na Instagramie nowym zdjęciem. Swoim wielbicielkom była żona skoczka narciarskiego zdradziła, jakie zabiegi medycyny estetycznej ma już za sobą, a jakie dopiero ma w planach. Możecie być zaskoczeni…

Justyna Żyła poprawiła sobie brzuch po dwóch ciążach

Uczestniczka poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami prywatnie jest mamą dwójki dzieci - Kuby i Karoliny. Justyna Żyła nie ukrywa, że porody zmieniły wygląd jej ciała, dlatego niedawno je sobie poprawiła w zaufanej klinice. „Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Klinika działa cuda - zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić”, napisała na swoim Instagramie.

Na zdjęciu dołączonym do posta Justyna Żyła wygląda bardzo szczupło i pięknie. W oczy rzucają się też jej śnieżnobiałe zęby. Celebrytka zaznaczyła jednak, że są jeszcze rzeczy, które jej zdaniem potrzebują naprawy. „Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz - pojawią się również upiększające”, napisała w sieci była żona Piotra Żyły.

Mamy nadzieję, że ich efekt faktycznie poprawi, a nie oszpeci tak piękną dziś twarz 32-latki. A Wy, ufacie lekarzom medycyny estetycznej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.