Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła przyznała się do zabiegów upiększających! „Pozbyłam się nadmiaru skóry z brzucha”

Celebrytka zapowiada, że teraz czas na twarz...

Rafał Kowalski 16 września 2019 18:31
Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Dawno niewidziana Justyna Żyła postanowiła podzielić się na Instagramie nowym zdjęciem. Swoim wielbicielkom była żona skoczka narciarskiego zdradziła, jakie zabiegi medycyny estetycznej ma już za sobą, a jakie dopiero ma w planach. Możecie być zaskoczeni…

Justyna Żyła poprawiła sobie brzuch po dwóch ciążach

Uczestniczka poprzedniej edycji Tańca z gwiazdami prywatnie jest mamą dwójki dzieci - Kuby i Karoliny. Justyna Żyła nie ukrywa, że porody zmieniły wygląd jej ciała, dlatego niedawno je sobie poprawiła w zaufanej klinice. „Postawiłam na siebie. Jest to czas na pielęgnacje i poprawienie jedności mojej skóry, szczególnie w okolicy brzucha, aby pozbyć się jej nadmiaru po jednej i drugiej ciąży. Klinika działa cuda - zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze. Przed każdym zabiegiem jestem informowana o zaleceniach i całym przebiegu. Lepiej nie mogłam trafić”, napisała na swoim Instagramie.

Na zdjęciu dołączonym do posta Justyna Żyła wygląda bardzo szczupło i pięknie. W oczy rzucają się też jej śnieżnobiałe zęby. Celebrytka zaznaczyła jednak, że są jeszcze rzeczy, które jej zdaniem potrzebują naprawy. „Za niedługo zaczynamy zabiegi na twarz - pojawią się również upiększające”, napisała w sieci była żona Piotra Żyły.

Mamy nadzieję, że ich efekt faktycznie poprawi, a nie oszpeci tak piękną dziś twarz 32-latki. A Wy, ufacie lekarzom medycyny estetycznej? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Justyna Żyła, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.