Piotr Fronczewski, 2015, studio Dzień Dobry TVN
Fot. Piotr Fronczewski
O TYM SIĘ MÓWI

Piotra Fronczewskiego czeka kolejna operacja

Co mu dolega?

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2021 13:15
Piotr Fronczewski, 2015, studio Dzień Dobry TVN
Fot. Piotr Fronczewski

Jak podaje jeden z tygodników Piotr Fronczewski ma problemy ze zdrowiem. Aktora czeka kolejna operacja. Co mu dolega? 

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego

Jedne z najpopularniejszych i cenionych polskich aktorów od pewnego czasu mierzy się z problemami kardiologicznymi. Piotr Fronczewski opowiedział o tym w rozmowie z Michałem Figurskim w 2019 roku. Okazało się, że cierpi na arytmię napadowe migotanie przedsionków. „Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy”, wspominał na antenie.

Z kolei w ubiegłym roku, krótko przed lockdownem, aktor przeszedł długą i skomplikowaną operację biodra. Konieczna była także rehabilitacja, ale ten etap został utrudniony ze względu na izolację. Na szczęście, Piotr Fronczewski mógł liczyć na ogromne wsparcie i pomoc swojej żony.

„Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu”, zdradził w rozmowie z Na Żywo znajomy aktora.

Z informacji zamieszczonych na łamach tygodnika wynika, że konieczna będzie operacja drugiego biodra. Jednak aktor nie chce się jej poddać. Obawia się pobytu w szpitalu w dobie koronawirusa. „Nic dziwnego. Piotrek jest w grupie ryzyka. Uważa, by nie zachorować”, mówi informator Na Żywo.

Życzymy dużo zdrowia i sił! 

Piotr Fronczewski, 2019 rok, studio Dzień Dobry TVN
Fot. Jakub Kaminski/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.