Poza idealnym ciałem Clayton Paterson ma też niezwykłą historię...

Rafał Kowalski 14 listopada 2020 14:27

Życie zaczyna się przy pięćdziesiątce? Tak twierdzi i tego przykładem jest Clayton Paterson z amerykańskiego stanu Ohio, który właśnie przy okazji okrągłych urodzin postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. Dziś, jedenaście lat później, ojciec czwórki dzieci współpracuje z kilkoma markami produkującymi bieliznę i zachwyca swoim wyglądem 50 tysięcy obserwujących go w sieci.

Zdjęcia najseksowniejszego mężczyzny świata 60+

Przez 50 lat Clayton Paterson żył jak wiele innych heteroseksualnych mężczyzn. Pracował jako prawnik, a prywatnie był po ślubie. Przyszedł jednak dzień, w którym mężczyzna postanowił wyjawić bliskim prawdę o tym, że jest  gejem. Rodzina i przyjaciele przyjęli tę wiadomość pozytywnie i wspierali mężczyznę, dla którego coming out był przełomem w życiu. Od czasu, kiedy Paterson żyje w zgodzie ze sobą, zmieniło się nie tylko jego myślenie, ale i wygląd.

61-letni dziś mieszkaniec Ohio został zauważony przez zagraniczne media i szybko został okrzyknięty najprzystojniejszym seniorem świata. Jego idealna sylwetka to zasługa ściśle trzymanej diety. Mężczyzna je zdrowe produkty, takie jak jajka, indyk, brokuły i inne zielone warzywa. Clayton Paterson uważa, że w jego wieku też można zacząć cieszyć się życiem. „Zawsze mnie fascynowały takie umięśnione sylwetki i po prostu zapragnąłem takiej. Fajne, że w wieku sześćdziesięciu lat udało mi się to osiągnąć. [… ] Jestem na emeryturze, więc mój jedyny obowiązek to utrzymywanie formy. Moja dieta wymaga dyscypliny", mówił model w Dzień dobry TVN.

Paterson zarabia dziś dzięki kontraktom reklamowym, które podpisuje dzięki regularnej aktywności w sieci. Na zdjęciach, które publikuje na Instagramie widać, że sylwetki mogliby mu zazdrościć nawet 30-latkowie. Clayton nieskromnie uważa tak samo.

Muszę przyznać, że jestem próżny. Trudno mi przejść obok lustra i nie zerknąć na siebie.

Czy faktycznie zasługuje na tytuł najseksowniejszego seniora na świecie? Zobaczcie zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Clayton Paterson (@claytonpaterson)

1/5
Clayton Paterson, sexy senior
Copyright @Instagram
1/5

Clayton Paterson, seksowny model po sześćdziesiątce

2/5
Clayton Paterson, sexy senior
Copyright @Instagram
2/5

61-latek nie zawsze był taki wysportowany

3/5
Clayton Paterson, sexy senior
Copyright @Instagram
3/5

Amerykanin nie boi się odważnego pozowania przed obiektywem

4/5
Clayton Paterson, sexy senior
Copyright @Instagram
4/5

Zasługuje na tytuł najprzystojniejszego seniora?

5/5
Clayton Paterson, sexy senior
Copyright @Instagram
5/5

Zdania są podzielone, ale my jesteśmy na tak!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.