Marta Glik, Kamil Glik
Fot. Instagram @martaglik
Z ŻYCIA GWIAZD

Ciążowa sesja Marty Glik podbiła internet. Fani nie kryją zachwytu!

Zwiewne suknie tylko podkreśliły ciążowe krągłości

Gabriela Czernecka 8 lutego 2019 07:46
Marta Glik, Kamil Glik
Fot. Instagram @martaglik

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Niebawem mamami zostaną Joanna Kulig, Sara Boruc-Mannei czy Kamila Nicpoń-Maślak. Niedawno swój błogosławiony stan ogłosiły Izabela Janachowska, Agnieszka Kaczorowska i Agnieszka Sienkiewicz. W najbliższym czasie na świat przyjdzie także drugie dziecko Marty Glik. Żona Kamila Glika podzieliła się właśnie wyjątkową sesją zdjęciową. Zobaczcie sami!

Ciążowa sesja Marty Glik

Marta Glik niebawem po raz drugi zostanie mamą. Żona Kamila Glika o ciąży poinformowała w październiku ubiegłego roku. Już wtedy zaprezentowała spore ciążowe krągłości. Od tamtej pory Marta regularnie dzieli się z fanami fotografiami ciążowego brzuszka. Przypomnijmy, że Kamil i Marta Glikowie są małżeństwem od około ośmiu lat. Owocem ich miłości jest córka Victoria. Już niebawem para po raz drugi zostanie rodzicami. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciami z bajkowego baby shower, na którym zdradziła płeć dziecka.

Na jednej z fotografii panie pozowały z napisem „girl”, dzięki czemu wiadomo było że Marta Glik urodzi dziewczynkę! „Moje Kochane Przyjaciółki! Dziękuje z całego serca za wsparcie i miłość, za to że zawsze przy mnie jesteście. Kocham Was”, mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Teraz w social mediach Marty pojawiła się ciążowa sesja zdjęciowa. Marta Glik pozuje na zdjęciach w plenerze, w pięknych zwiewnych sukniach, które podkreślają jej ciążowe krągłości. Żona Kamila Glika czule trzyma się za brzuch. Trzeba przyznać, że sesja jest naprawdę piękna! Zresztą, zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik)

Marta Glik, Kamil Glik
Fot. Instagram @martaglik
 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.