KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kryzys przed porodem? Księżna Meghan przestała nosić obrączkę i pierścionek zaręczynowy! 

Wiemy, dlaczego!

Gabriela Czernecka 14 marca 2019 20:38
Książę Harry i księżna Meghan nie mogą trzymać się za ręce. Dlaczego?
Fot. East News/Alexi Lubomirski

Księżna Meghan i książę Harry przechodzą kryzys? Na świecie lada chwila pojawi się ich pierwsze dziecko. W mediach pojawiły się publikacje dotyczące tego, że podczas jednego z oficjalnych wystąpień przyszła mama pojawiła się bez obrączki i pierścionka zaręczynowego! Czyżby w związku książęcej pary Sussex pojawiły się problemy? Sprawdzamy!

Meghan Markle bez pierścionka zaręczynowego i obrączki

Mimo zaawansowanej ciąży Meghan Markle wciąż dzielnie wykonuje swoje obowiązki, nieustannie rozdając uśmiechy i zawsze wiernie stojąc u boku księcia Harry'ego. Wydaje się, że para jest w sobie szaleńczo zakochana, ale ich ostatnie zdjęcia wzbudziły spore zamieszanie w sieci. Przyszła mama pojawiła się na jednym z oficjalnych wystąpień bez pierścionka zaręczynowego i obrączki! Czyżby w związku pary pojawił się pierwszy poważny kryzys? 

Okazuje się, że powód tego, że księżna Sussex pojawiła się bez pierścionka zaręczynowego i obrączki jest zupełnie inny. Na najnowszych zdjęciach widać ślady na dłoniach Meghan, które sugerują, że nosząc pierścionki przyszła mama odczuwała dyskomfort i nie może nosić swojej ulubionej biżuterii. Zwróciliście na to uwagę?   

Dłonie księżnej Meghan, księżna Meghan
Fot. East News

Dłonie księżnej Meghan, księżna Meghan
Fot. East News

Wideo

Marka 5.10.15. przełamuje tabu i porusza bardzo ważny temat! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!