Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ciąża Meghan Markle jest zagrożona?! Księżna odwołała wyjazdy! 

Chce zostać w domu z mamą

Monika Katarzyna Krupska 26 listopada 2018 17:00
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Już za kilka miesięcy Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko! Amerykańska aktorka, która obecnie jest żoną księcia Harry'ego szczęśliwą nowinę przekazała będąc w delegacji w Australii. Fani rodziny królewskiej nie kryli zadowolenia, tym bardziej, że księżna Sussex uczestniczyła prawie we wszystkich zaplanowanych spotkaniach. Do teraz...

Księżna Susexx odwołuje wizyty

Jak informuje brytyjski tabloid The Sun, książę Harry i księżna Meghan pod koniec listopada mieli udać się do Zambii. Jak się okazuje w delegację pojedzie sam wnuk królowej Elżbiety II. Jego żona w tym czasie zostanie w Wielkiej Brytanii. Całe szczęście nie sama, bo w odwiedziny przyjedzie do niej mama, Doria Ragland.

Dlaczego Meghan nie chce towarzyszyć Harry'emu?

Według słów dziennika księżna czuje się wyczerpana i woli zostać w domu w towarzystwie mamy. 

„Początkowo mieli jechać razem, ale Meghan jest wyczerpana. Ponadto ma swoje obawy w związku z nawet najmniejszym ryzykiem styczności z wirusem Zika. Zamiast tego odpocznie i spędzi czas z mamą”, komentuje informator The Sun. 

Warto przypomnieć, że Kate Middleton podczas trzech ciąż również ograniczała wyjścia. Księżna Cambridge cierpiała na hyperemesis gravidarum, czyli miała ogromne mdłości. Mamy nadzieję, że Megahn ten problem nie dotyczy. Jednak zdecydowanie w tym wyjątkowym czasie powinna uważać na siebie i dziecko.  

Fot. East News

Meghan Markle, księżna Meghan FB

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.