Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ciąża Meghan Markle jest zagrożona?! Księżna odwołała wyjazdy! 

Chce zostać w domu z mamą

Monika Katarzyna Krupska 26 listopada 2018 17:00
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Już za kilka miesięcy Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko! Amerykańska aktorka, która obecnie jest żoną księcia Harry'ego szczęśliwą nowinę przekazała będąc w delegacji w Australii. Fani rodziny królewskiej nie kryli zadowolenia, tym bardziej, że księżna Sussex uczestniczyła prawie we wszystkich zaplanowanych spotkaniach. Do teraz...

Księżna Susexx odwołuje wizyty

Jak informuje brytyjski tabloid The Sun, książę Harry i księżna Meghan pod koniec listopada mieli udać się do Zambii. Jak się okazuje w delegację pojedzie sam wnuk królowej Elżbiety II. Jego żona w tym czasie zostanie w Wielkiej Brytanii. Całe szczęście nie sama, bo w odwiedziny przyjedzie do niej mama, Doria Ragland.

Dlaczego Meghan nie chce towarzyszyć Harry'emu?

Według słów dziennika księżna czuje się wyczerpana i woli zostać w domu w towarzystwie mamy. 

„Początkowo mieli jechać razem, ale Meghan jest wyczerpana. Ponadto ma swoje obawy w związku z nawet najmniejszym ryzykiem styczności z wirusem Zika. Zamiast tego odpocznie i spędzi czas z mamą”, komentuje informator The Sun. 

Warto przypomnieć, że Kate Middleton podczas trzech ciąż również ograniczała wyjścia. Księżna Cambridge cierpiała na hyperemesis gravidarum, czyli miała ogromne mdłości. Mamy nadzieję, że Megahn ten problem nie dotyczy. Jednak zdecydowanie w tym wyjątkowym czasie powinna uważać na siebie i dziecko.  

Fot. East News

Meghan Markle, księżna Meghan FB

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.