Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Jego słowa poruszają!

Olga Figaszewska 16 grudnia 2019 14:16
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka! Para w końcu może podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną i nie kryją swojej radości. Doniesienia o powiększeniu ich rodziny postanowił skomentować były mąż prowadzącej Projekt Lady - Jacek Rozenek! Co powiedział?

Jacek Rozenek komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z mediami wielokrotnie podkreślała, że w raz z mężem starają się o dziecko. To było ich marzeniem. W końcu po wielu próbach udało się im zajść w ciążę. Informację przekazali światu na koncercie zespołu IRA. Przyszli rodzice zamieścili na swoich mediach społecznościowych poruszające wpisy.

„W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze 🎸💪”, napisał  szczęśliwy Radosław Majdan.

„Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam😁 ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie 😉😁 To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata @r_majdan zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom 😂😂😂😂 dziękuje #IRA że mamy w Was tak wspaniałych przyjaciół😘 😘😘❤️ czasami trzeba walczyć o swoje marzenia, ale warto bo one się spełniają💪😁❤️❤️❤️❤️❤️”, dodała Małgosia


Szczęśliwą wiadomość skomentował w rozmowie z Pudelkiem Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

„Gratuluję Małgosi. Cieszę się jej szczęściem i trzymam za nią mocno kciuki”, wyznał.

Byli partnerzy pozostają w przyjacielskich relacjach i mogą liczyć na swoje wsparcie. Wspólnie doczekali sieę dwójki pociech. To wspaniałe, że potrafią się cieszyć swoim szczęściem. .

Jeszcze raz gratulujemy Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.