Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Weronika Kostyra 24 marca 2017 17:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Obecnie ciąże gwiazd są bardzo wydarzeniem medialnym i wzbudzają duże zainteresowanie, czego przykładem jest ciąża Anny Lewandowskiej. Czasopisma i serwisy internetowe komentują i analizują każdy aspekt oczekiwania na dziecko, co dla niektórych gwiazd może być uciążliwe, jeżeli chcą przeżyć ten radosny czas w prywatności.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów – dziesięcioletniego Stanisława i sześcioletniego Tadeusza. Prezenterka cieszy się, że kiedy była w ciąży, nie interesowały się tym media. Jak sama powiedziała w wypowiedzi dla telewizji TVN, nie było wtedy na to warunków, ponieważ nie była jeszcze wtedy tak rozpoznawalna jak dziś. Dodała też, że występowała wtedy kilka razy w telewizji, ale gdy wraca do nagrań lub ogląda swoje zdjęcia z tego okresu, to nie poznaje siebie i pyta „kim była ta kobieta?”.

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

A jak zareagował Radosław Majdan, kiedy zobaczył zdjęcia żony z czasów ciąży? Perfekcyjna Pani Domu przypomniała mu, że śmiał się i powiedział wtedy „O, pani pączek!”.

Radosław Majdan dodał:

„Tak ładnie wyglądałaś wtedy, że naprawdę warto”

Czy para planuje wspólne dziecko? Patrząc na ostatni baby-boom w polskim show-biznesie nie jest to wykluczone.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?