Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Weronika Kostyra 24 marca 2017 17:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Obecnie ciąże gwiazd są bardzo wydarzeniem medialnym i wzbudzają duże zainteresowanie, czego przykładem jest ciąża Anny Lewandowskiej. Czasopisma i serwisy internetowe komentują i analizują każdy aspekt oczekiwania na dziecko, co dla niektórych gwiazd może być uciążliwe, jeżeli chcą przeżyć ten radosny czas w prywatności.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów – dziesięcioletniego Stanisława i sześcioletniego Tadeusza. Prezenterka cieszy się, że kiedy była w ciąży, nie interesowały się tym media. Jak sama powiedziała w wypowiedzi dla telewizji TVN, nie było wtedy na to warunków, ponieważ nie była jeszcze wtedy tak rozpoznawalna jak dziś. Dodała też, że występowała wtedy kilka razy w telewizji, ale gdy wraca do nagrań lub ogląda swoje zdjęcia z tego okresu, to nie poznaje siebie i pyta „kim była ta kobieta?”.

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

A jak zareagował Radosław Majdan, kiedy zobaczył zdjęcia żony z czasów ciąży? Perfekcyjna Pani Domu przypomniała mu, że śmiał się i powiedział wtedy „O, pani pączek!”.

Radosław Majdan dodał:

„Tak ładnie wyglądałaś wtedy, że naprawdę warto”

Czy para planuje wspólne dziecko? Patrząc na ostatni baby-boom w polskim show-biznesie nie jest to wykluczone.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.