Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Weronika Kostyra 24 marca 2017 17:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Obecnie ciąże gwiazd są bardzo wydarzeniem medialnym i wzbudzają duże zainteresowanie, czego przykładem jest ciąża Anny Lewandowskiej. Czasopisma i serwisy internetowe komentują i analizują każdy aspekt oczekiwania na dziecko, co dla niektórych gwiazd może być uciążliwe, jeżeli chcą przeżyć ten radosny czas w prywatności.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów – dziesięcioletniego Stanisława i sześcioletniego Tadeusza. Prezenterka cieszy się, że kiedy była w ciąży, nie interesowały się tym media. Jak sama powiedziała w wypowiedzi dla telewizji TVN, nie było wtedy na to warunków, ponieważ nie była jeszcze wtedy tak rozpoznawalna jak dziś. Dodała też, że występowała wtedy kilka razy w telewizji, ale gdy wraca do nagrań lub ogląda swoje zdjęcia z tego okresu, to nie poznaje siebie i pyta „kim była ta kobieta?”.

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

A jak zareagował Radosław Majdan, kiedy zobaczył zdjęcia żony z czasów ciąży? Perfekcyjna Pani Domu przypomniała mu, że śmiał się i powiedział wtedy „O, pani pączek!”.

Radosław Majdan dodał:

„Tak ładnie wyglądałaś wtedy, że naprawdę warto”

Czy para planuje wspólne dziecko? Patrząc na ostatni baby-boom w polskim show-biznesie nie jest to wykluczone.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.