Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

Weronika Kostyra 24 marca 2017 17:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Obecnie ciąże gwiazd są bardzo wydarzeniem medialnym i wzbudzają duże zainteresowanie, czego przykładem jest ciąża Anny Lewandowskiej. Czasopisma i serwisy internetowe komentują i analizują każdy aspekt oczekiwania na dziecko, co dla niektórych gwiazd może być uciążliwe, jeżeli chcą przeżyć ten radosny czas w prywatności.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów – dziesięcioletniego Stanisława i sześcioletniego Tadeusza. Prezenterka cieszy się, że kiedy była w ciąży, nie interesowały się tym media. Jak sama powiedziała w wypowiedzi dla telewizji TVN, nie było wtedy na to warunków, ponieważ nie była jeszcze wtedy tak rozpoznawalna jak dziś. Dodała też, że występowała wtedy kilka razy w telewizji, ale gdy wraca do nagrań lub ogląda swoje zdjęcia z tego okresu, to nie poznaje siebie i pyta „kim była ta kobieta?”.

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

A jak zareagował Radosław Majdan, kiedy zobaczył zdjęcia żony z czasów ciąży? Perfekcyjna Pani Domu przypomniała mu, że śmiał się i powiedział wtedy „O, pani pączek!”.

Radosław Majdan dodał:

„Tak ładnie wyglądałaś wtedy, że naprawdę warto”

Czy para planuje wspólne dziecko? Patrząc na ostatni baby-boom w polskim show-biznesie nie jest to wykluczone.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?