Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Już wkrótce Anna i Robert Lewandowscy ochrzczą swoją córkę! Gdzie odbędzie się uroczystość?

Sabina Zięba 10 czerwca 2017 17:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

4 maja tego roku na świat przyszło długo wyczekiwane dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Przygotowaniami do porodu żyły media w całej Polsce, teraz równie duże zainteresowanie jest codziennością młodych rodziców.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?


Jak donosi SuperExpress, przygotowują się oni już do kolejnego ważnego wydarzenia w swoim życiu, a jest nim chrzest ich córeczki, Klary. Zarówno dietetyczka, jak i piłkarz są głęboko wierzący i chcą, aby ten dzień był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Przez to wspólnie podjęli decyzję, że chcą zorganizować uroczystość blisko przyjaciół i rodziny, którzy pomogliby im w przygotowaniach. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, chrzest ma się odbyć w Polsce, lecz nie jest jeszcze znane dokładne miejsce, ani data wydarzenia. Wiadomo jednak, że wybrali już rodziców chrzestnych, którymi zostaną najbliższe osoby z otoczenia pary - siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska oraz brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.