Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Już wkrótce Anna i Robert Lewandowscy ochrzczą swoją córkę! Gdzie odbędzie się uroczystość?

Sabina Zięba 10 czerwca 2017 17:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

4 maja tego roku na świat przyszło długo wyczekiwane dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Przygotowaniami do porodu żyły media w całej Polsce, teraz równie duże zainteresowanie jest codziennością młodych rodziców.

Przeczytaj też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?


Jak donosi SuperExpress, przygotowują się oni już do kolejnego ważnego wydarzenia w swoim życiu, a jest nim chrzest ich córeczki, Klary. Zarówno dietetyczka, jak i piłkarz są głęboko wierzący i chcą, aby ten dzień był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Przez to wspólnie podjęli decyzję, że chcą zorganizować uroczystość blisko przyjaciół i rodziny, którzy pomogliby im w przygotowaniach. Wbrew wcześniejszym doniesieniom, chrzest ma się odbyć w Polsce, lecz nie jest jeszcze znane dokładne miejsce, ani data wydarzenia. Wiadomo jednak, że wybrali już rodziców chrzestnych, którymi zostaną najbliższe osoby z otoczenia pary - siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska oraz brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.