Chris Noth
Fot. Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

65-letni gwiazdor serialu Seks w wielkim mieście został ojcem!

Aktor pokazał zdjęcie maleństwa

Olga Figaszewska 19 lutego 2020 16:35
Chris Noth
Fot. Ken McKay/ITV/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Chris Noth został ojcem! Gwiazdor kultowego serialu Seks w wielkim mieście doczekał się drugiego synka 65-letni aktor podzielił się z fanami uroczym zdjęciem maleństwa.

Chris Noth został ojcem

Rodzina Chrisa Notha i Tary Wilson właśnie się powiększyła! Para wychowuje już 12-letniego synka Oriona Christophera. Teraz powitali na świecie swoją drugą pociechę! Na Instagramie serialowy Mr Big zamieścił urocze zdjęcie noworodka. On i jego 37-letnia żona zdradzili, że doczekali się drugiego synka.

Chłopczyk przyszedł na świat we wtorek i otrzymał imię Keats, na cześć poety, Johna Keatsa.

Zdjęcie maleństwa Chris Noth opatrzył czułym podpisem: „Z niebios przychodzi nasz drugi syn – Keats! To piękno i radość na zawsze”.

Aktor i kanadyjska piękność pobrali się w kwietniu 2012 roku. Ale nie każdy pamięta, że początki ich związku były bardzo burzliwe. Para w jednym z wywiadów wyznała, że ​​często ze sobą zrywali, a następnie znów się schodzili. Tara podkreślała: „Na początku powiedziałbym, że zrywaliśmy co dwa tygodnie. Potem  co dwa miesiące. A następnie co sześć miesięcy".

 „Potem zastanawiałem się: "Dlaczego tak bardzo za nią tęsknię? Daj spokój!", mówił Chris. 

Kiedy jego żona była w ciąży z pierwszym dzieckiem, lekarze obawiali się, że może je utracić. Badania nie wykrywały bicia serca maluszka. Na szczęście na świecie pojawił się ich synek - Orion.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Down from the heavens comes our second son- Keats! “ A thing of beauty is a joy forever”

Post udostępniony przez Chris Noth (@chrisnothofficial)

Tara Wilson, Chris Noth
Fot. Evan Agostini/PictureGroup/EAST NEWS

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.