Chris Brown
Fot. Instagram @chrisbrownofficial
O TYM JEST GŁOŚNO

Chris Brown został aresztowany! Były chłopak Rihanny jest podejrzany o gwałt…

Informację podały światowe media!

Konrad Szczęsny 22 stycznia 2019 13:33
Chris Brown
Fot. Instagram @chrisbrownofficial

Chris Brown został w Paryżu zatrzymany przez policję w związku z zarzutami o gwałt – podał francuski magazyn Closer. 29-latek ma już na koncie problemy z prawem. Był m.in. oskarżany o brutalne pobicie byłej dziewczyny, Rihanny oraz stosowanie wobec byłych partnerek przemocy fizycznej oraz psychicznej.

Chris Brown został zaresztowany. 29-latek jest oskarżony o gwałt

Do gwałt miało dojść 15 stycznia tego roku, oskarżyła go o niego 24-letnia dziewczyna, z którą raper wybrał się do Le Crystal, jednego z paryskich klubów. Tam bawili się do późnych godzin wieczornych, w pewnym momencie Chris Brown zaprosił ją oraz jej koleżankę do hotelu Le Mandarin Oriental, w którym zatrzymał się z uwagi na odbywający się w stolicy Francji Paris Fashion Week. Ostatecznie przyjaciółka ofiary zrezygnowała. To w hotelu, według zeznań dziewczyny, doszło do gwałtu, w którym miało raperowi pomagać dwóch innych mężczyzn, w tym jego ochroniarz. Oni także zostali zatrzymani, jak podał Guardian.

Gdy tylko dziewczyna opuściła hotel, udała się na posterunek policji, gdzie złożyła zeznania. W związku z oskarżeniami Chris Brown został zatrzymany w hotelu, w którym przebywał wraz ze swoją świtą.

Mroczna przeszłość Chrisa Browna: pobicia, przemoc fizyczna i psychiczna

Po raz pierwszy o prawdziwej naturze Chrisa Browna świat usłyszał w 2009 roku. Wówczas został on oskarżony o brutalne pobicie Rihanny, media obiegły również wstrząsające zdjęcia Barbadoski z siniakami na twarzy. Natomiast niemal rok temu kolejna z jego ofiar przerwała milczenie. Dziewczyna ujawniła, że była molestowana seksualnie i została zgwałcona na jednej z imprez, które zorganizował muzyk. Jak ujawniła prawniczka ofiary, był to „najbardziej przerażający przypadek molestowania seksualnego, jaki kiedykolwiek widziała”. W 2018 roku Chris Brown został również aresztowany za pobicie fotografa w jednym z klubów na Florydzie. Został wypuszczony na wolność za kaucją. Czy i tym razem ocalą go jego pieniądze?  

Chris Brown
Fot. Polska Agencja Prasowa - serwis PAP Life

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?