Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Ewa Chodakowska walczy z hejtem! Internauci zarzucają jej, że zarabia za dużo!

„Roszczeniowość ludzi osiąga apogeum na każdym kroku”

Olga Figaszewska 22 października 2018 11:30
Ewa Chodakowska, Viva! kwiecień 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Ewa Chodakowska to przykład siły i determinacji. Od lat działa z pasją! Zmienia życie tysięcy przekazuje swoją wiedzę na temat sportu czy zdrowego odżywania. Fanki dotychczas doceniały jej profesjonalizm. Wiodła prym we wszystkich rankingach popularności, jako wiarygodny motywator, osoba bliska kobietom… Ale jak to zwykle bywa za ogromnym sukcesem i pieniędzmi idzie również… hejt. Ewa Chodakowska w ostrych słowach rozprawia się z kolejnymi krzywdzącymi komentarzami internautów!

Ewa Chodakowska walczy z hejtem

Ewa Chodakowska od początku swojej działalności  stara się utrzymać interakcję ze swoimi obserwatorkami. Angażowała się w ich historie, cieszyła z każdej metamorfozy. Dzieliła się z fankami planami treningowymi i dietetycznymi. Nie raz udowadniała, że dla niej nie ma rzeczy niemożliwych i to samo zaszczepiała w każdej Polce. Nie wszyscy mogą się pogodzić z tym, że trenerka przekuła swoją pasję i talent w nieźle prosperujący biznes. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie znalazła się na liście najbogatszych Polek tygodnika Wprost. Internauci zarzucają jej zarabianie na słabości kobiet, „parcie na szkło” i epatowanie przekoloryzowanym życiem. Niektórzy wprost wytykają, że ma za dużo pieniędzy.

Podobno po dawnej Ewie nie ma śladu. Fanki jednogłośnie przyznają, że trenerka dawno zapomniała już o osobach, dzięki którym znajduje się w obecnym miejscu i nie ma między nimi już tej samej więzi. Według nich Ewa Chodakowska dawno zatraciła ideę a skupia się teraz przede wszystkim na promowaniu swoich nie najtańszych produktów.

„Zaczęłaś jako trener zwykłej Polki, ale teraz profil zmienił się o 360 stopni z naciskiem na promowanie swoich brand, które nie są najtańsze na rynku i z tego względu nie są skierowane do zwykłej Polki, ale do Polki z pieniędzmi i bardzo high class”, pisała jedna z obserwatorek. W dodatku nie była osamotniona w swoim twierdzeniu.

Trenerka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z negatywnymi komentarzami. Zamieściła na swoim Instagramie emocjonujący wpis, w którym jasno wyraziła swoje stanowisko w tej sprawie.

„Zarabiać pieniądze! Grzech ciężki. Wiecie, co jeszcze słyszałam? NIE TYLKO W DZIECIŃSTWIE…. DAJ PALEC, WEZMĄ RĘKĘ… (…) Zaczynałam JAKO TRENERKA DLA WSZYSTKICH. Darmowe programy treningowe na YT, darmowe jadłospisy na fb.. płyty za grosze.. MOŻNA ZE MNĄ ĆWICZYĆ ZA FREE, korzystać z jadłospisów za free i osiągnąć SUKCES NIE WYDAJĄC ANI GROSZA! ‼️‼️‼️ W TEJ KWESTII NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO!! Za 29 zł masz 29 programów miesięcznie, wciąż jadłospisy na fb na cały tydzień za darmo. Oooo, ale to nie wystarcza. Okazuje się, że moim obowiązkiem - zdaniem wielu - jest robienie WSZYSTKIEGO ZA FREE. Roszczeniowość ludzi osiąga apogeum na każdym kroku. Ile z tych "jak śmiesz zarabiać" pracuje za darmo?”, napisała na Instagramie.

Ewa Chodakowska nie ukrywa swojego zażenowania zachowaniem fanek. Ich komentarze były dla niej ciosem!

„Babki, serio? Nie wstyd wam? Jestem zażenowana, czytając takie komentarze.  Zakup moich strojów kąpielowych/ bikini jest DLA CHĘTNYCH. Podobnie jak wyjazdy od 3800 zł do 15 tys zł za tydzień. Tak! Wiem, TO DUŻO! Ale można zrobić sobie METAMORFOZĘ ZA FREE W DOMU i wskoczyć latem w strój z sieciówki. Materiały do pracy nad ciałem, zmiana stylu życia są przeze mnie udostępniane .. ale żeby karmić i ubierać tez za free? No nie stać mnie na to. Nie wytykaj sąsiada palcem, kiedy widzisz, że żyje mu się lepiej, że lepiej zarabia. Zapytaj, jak. Kto wie, inspiracja leży na chodniku, trzeba się tylko po nią czasem schylić”, zakończyła.

Pod postem wywiązała się zawzięta dyskusja między przeciwnikami i zwolennikami trenerki. Oczywiście po stronie Ewy Chodakowskiej stanęli jej wierni fani, których również zszokowały zarzuty internautów.  

Ewa Chodakowska, screen
Fot. Ewa Chodakowska. Instagram

Ewa Chodakowska, screen
Fot. Ewa Chodakowska. Instagram
Ewa Chodakowska, screen
Fot. Ewa Chodakowska. Instagram

 

VIVA! Power, Silne kobiety, Siła jest kobietą: Ewa Chodakowska, numer 19/2018, wrzesień
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.