TYLKO U NAS

Rewolucja w życiu Ewy Chodakowskiej. Tylko nam zdradziła, czym zaskoczy fanów EKSKLUZYWNE VIDEO

Weronika Kostyra 25 lipca 2017 20:15

 

Bohaterami okładki najnowszej VIVY! są Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis. Tylko nam opowiedzieli jak żyć i pracować razem, aby utrzymać namiętność osiem lat po ślubie:

 

Lefteris: W Ewie najbardziej zachwyciło mnie to, że wie, czego chce, i że jest niezależna, a to mi bardzo imponuje.

 

Ewa: Ale jesteśmy razem, bo się kochamy, a nie dlatego, że sobie imponujemy.

 

Z kolei w ekskluzywnym video ulubiona trenerka Polek zdradziła jak motywować się, aby zadbać o najważniejszą rzecz w naszym życiu – zdrowie. Powiedziała też o swoich planach na przyszłość. Jakie niespodzianki szykuje dla swoich fanów?

 

Nowa VIVA! od czwartku w kioskach! Co jeszcze w numerze?

 

Nowa VIVA! nr 15, 27 lipca 2017

 

Łukasz Berezak: jak dziś wygląda życie najsłynniejszego wolontariusz WOŚP? Hanna Krall i Mariusz Szczygieł: poruszająca rozmowa o przyjaźni, najważniejszych życiowych prawdach i bólu po stracie ukochanych osób. Rose Schlossberg: sekrety wnuczki Jackie Kennedy oraz podróż Jarosława Kreta na Madagaskar.

 

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis, VIVA! lipiec 2017, okładka, 15/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Zobacz także: „Co stoi Ci na drodze do spełnienia marzeń?’’. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska motywują swoich fanów!

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!