O TYM SIĘ MÓWI!

Chłopięcy urok, charyzma i „czarna dusza”.... Sting kończy dziś 66 lat. Sprawdźcie czego nie wiecie o znanym muzyku EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 2 października 2017 16:15

Wiek Stinga nie jest tajemnicą. Artysta właśnie skończył 66 lat, ale z występów na scenie nie zamierza zrezygnować. Ma w sobie chłopięcy urok, charyzmę i jak sam mówi „czarną duszę”. Muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor. Muzyka jest jego całym życiem, ale za swoje największe osiągnięcie uważa… rodzinę. Kim jest Sting?

Polecamy: Sting zagra w Polsce aż dwa koncerty! Zobacz, gdzie będzie można go posłuchać

Sting obchodzi urodziny

Od najmłodszych lat Sting chciał zostać muzykiem i jego marzenie szybko się spełniło. W wieku dwudziestu lat już próbował swoich sił w jazzowych kapelach. W 1977 roku dał się poznać jako członek zespołu The Police. Szybko stał się popularny. Wrzesień 1981 roku okazał się być dla niego przełomowy - wówczas Sting zadebiutował jako solowy artysta. Podczas koncertu dla Amnesty International zaśpiewał słynne „Roxanne” i... zaczęło się! 

Nie ma osoby, która nie znałaby takich piosenek jak „Englishman In New York”, „I Can't Stop Thinking About You” czy „Shape of my heart”. Niedługo największe hity Stinga na żywo będą mogli posłuchać polscy fani wokalisty. Dlaczego? Sting wystąpi w Krakowie już 12 października! 

Dziś Sting obchodzi 66 urodziny! Wiedzieliście, że ma trójkę rodzeństwa albo że uprawia jogę? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka ciekawostek z życia Stinga! Zobaczcie nasze video!

TAGI #Sting

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.