O TYM SIĘ MÓWI!

Chłopięcy urok, charyzma i „czarna dusza”.... Sting kończy dziś 66 lat. Sprawdźcie czego nie wiecie o znanym muzyku EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 2 października 2017 16:15

Wiek Stinga nie jest tajemnicą. Artysta właśnie skończył 66 lat, ale z występów na scenie nie zamierza zrezygnować. Ma w sobie chłopięcy urok, charyzmę i jak sam mówi „czarną duszę”. Muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor. Muzyka jest jego całym życiem, ale za swoje największe osiągnięcie uważa… rodzinę. Kim jest Sting?

Polecamy: Sting zagra w Polsce aż dwa koncerty! Zobacz, gdzie będzie można go posłuchać

Sting obchodzi urodziny

Od najmłodszych lat Sting chciał zostać muzykiem i jego marzenie szybko się spełniło. W wieku dwudziestu lat już próbował swoich sił w jazzowych kapelach. W 1977 roku dał się poznać jako członek zespołu The Police. Szybko stał się popularny. Wrzesień 1981 roku okazał się być dla niego przełomowy - wówczas Sting zadebiutował jako solowy artysta. Podczas koncertu dla Amnesty International zaśpiewał słynne „Roxanne” i... zaczęło się! 

Nie ma osoby, która nie znałaby takich piosenek jak „Englishman In New York”, „I Can't Stop Thinking About You” czy „Shape of my heart”. Niedługo największe hity Stinga na żywo będą mogli posłuchać polscy fani wokalisty. Dlaczego? Sting wystąpi w Krakowie już 12 października! 

Dziś Sting obchodzi 66 urodziny! Wiedzieliście, że ma trójkę rodzeństwa albo że uprawia jogę? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka ciekawostek z życia Stinga! Zobaczcie nasze video!

TAGI #Sting

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.