Cher
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Szokujące doniesienia zza oceanu. Czy fatalny stan zdrowia nie pozwoli wyruszyć Cher w pożegnalną trasę koncertową?

Olga Figaszewska 31 stycznia 2017 17:15
Cher
Fot. East News

Media na całym świecie żyją doniesieniami o stanie zdrowia jednej z najbardziej popularnych artystek, ikony filmu i muzyki. Czy Cher umiera?

 

Polecamy też: Cher wraca na ekrany. W czym zagra? Będziecie zaskoczeni

 

Szokujące doniesienia

 

Informacje o dramatycznym stanie zdrowia piosenkarki pojawiają się już od dawna. Od czasu, gdy w 2016 roku ogłosiła zakończenie kariery, a w 2014 odwołała trasę koncertową, gwiazda unika medialnego szumu. Prawdopodobnie, decyzja była podyktowana chorobą i problemami finansowymi. Niedawno plotkowano o bankructwie piosenkarki. Cher straciła cały majątek, wart 305 milinów dolarów, na nieudanych inwestycjach, kosztowym leczeniu, a także kolejnych operacjach plastycznych. Ostatni raz pojawiła się na marszu Women’s March On Washington, by razem z innymi gwiazdami wyrazić swój sprzeciw wobec polityki Donalda Trumpa. Już wtedy fani zauważyli, że piosenkarka nie wygląda najlepiej. Cher od ponad 30 lat zmaga się z wirusem Epsteina-Barra, który bezpośrednio zagraża jej życiu, stopniowo wycieńczając jej organizm.

 

Polecamy też: Céline Dion uczciła pamięć męża w pierwszą rocznicę śmierci. Czym wzruszyła fanów i media?

 

Pożegnanie z fanami

Według medialnych doniesień, stan zdrowia piosenkarki jest bardzo poważny. „Z jej zdrowiem jest bardzo źle. Pojedzie jednak w ostatnią trasę, żeby wystąpić w filmie i pożegnać się z fanami. Niestety, taki wysiłek może okazać się dla niej śmiertelny” - wyznał informator tabloidu „Radar Online”.
Mówi się, że Królowa Popu wyrusza w ostatnią trasę koncertową, by w ten sposób pożegnać się ze swoimi fanami. Latem 2017 roku Cher ma zagrać około 30 koncertów. Światowe tournée ma rozpocząć się 8 lutego w Las Vegas. Mając na uwadze stan zdrowia artystki, nie wiadomo jak zakończy się dla niej ta decyzja. Nie wiemy również na ile doniesienia zachodnich tabloidów są prawdziwe. Niektórzy kwitują, że są one jedynie chwytliwym sposobem na promocję nowego albumu i trasy koncertowej Cher, która na swoim oficjalnym profilu na Tweeterze ogłosiła, że nagrała dwa nowe utwory.

 

Zobacz też: Następca Michaela Jacksona i kochający ojciec. Justin Timberlake kończy 36 lat

 

„Bogini Popu”

 

Cher od ponad 50 lat wyznacza trendy w muzyce pop i filmie. To artystka wszechstronna, charyzmatyczna, skromna. Zyskała nieprawdopodobną sławę i rzeszę fanów. Zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Wpływ księżyca” za najlepszą rolę kobiecą w 1987. Cher jest jedną z nielicznych piosenkarek, które mogą pochwalić się sprzedażą 200 milionów płyt na całym świecie. W tym roku Cher skończy 71 lat.

 

Polecamy też: Cher wraca na ekrany. W czym zagra? Będziecie zaskoczeni

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?