Cher, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. East News,Getty Images
TRUMP W POLSCE

Cher w ostrych słowach o Polsce. Jak skomentowała wizytę Trumpa? Fani są rozgoryczeni

Olga Figaszewska 6 lipca 2017 12:30
Cher, Andrzej Duda, Donald Trump
Fot. East News,Getty Images

Wizyta Trumpa w Polsce odbiła się szerokim echem. Oczy całego świata zwróciły się w stronę Warszawy. To przełomowa wizyta amerykańskiej głowy państwa w stosunkach polsko-amerykańskich. Jednak nie dla wszystkich. Cher w ostrych słowach wypowiedziała się  wizycie Trumpa w Polsce. Słowa gwiazdy zostały skrytykowane przez jej fanów.

 

Zobacz też: Z OSTATNIEJ CHWILI Jak przebiega spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy?

 

Cher o Trumpie

Trumpa się kocha albo nienawidzi. Cher często decyduje się na otwartą krytykę Trumpa w mediach społecznościowych. Przeciwstawia się jego poglądom politycznym. Chodziło przeze wszystkim o obronę praw kobiet, jak i wszystkich obywateli, zwłaszcza imigrantów. Trump słynie z seksistowskiego podejścia do kobiet. Jeszcze w przeddzień zaprzysiężenia, na ulicę wyszło ponad 200 tysięcy osób. Trump miał plany wydalenia nielegalnych imigrantów ze Stanów. Do protestów przyłączyło się wiele gwiazd, w tym Cher, która wówczas podkreślała, że prawo do wyrażenia swojego zdania w obecnej sytuacji jest więcej niż istotne.

 

Polecamy też: Z OSTATNIEJ CHWILI Donald Trump: „Nigdy nie byliśmy bliżsi Polsce niż w tej chwili”..


Cher skrytykowała Polaków

 

Tym razem, diwa ostro skrytykowała przyjazd Trumpa do Polski. Na Twitterze, jedna z najsłynniejszych wokalistek świata, napisała: „Trump pojechał do Polski po raz pierwszy, dlatego że tam też jest antyimigrancki, populistyczny, prawicowy rząd. Obiecali mu brak protestujących i spory tłum (nie taki jak u Obamy)”. Zdaniem Cher, założenia polskiego rządu i Trumpa idealnie się uzupełniają.

 

 

 

Polscy fani wokalistki poczuli się urażeni postem. Większość z nich, nie chce być utożsamiana z prawicową partią. Niektórzy internauci zarzucają jej, że niczego nie wie o Polakach czy  poglądach dotyczących imigrantów. „To cholernie rozczarowujące jak Twój idol mówi w taki sposób o Twoim kraju. Moje serce krwawi”, napisał jeden z użytkowników. Nie brakuje również takich komentarzy: „To nie moja wina, że mój kraj rządzony jest przez bandę dupków, większość z nas się z nimi nie zgadza, ale cóż możemy zrobić”. Oprócz Polaków, wypowiadają się również obcokrajowcy, którzy cenią politykę polskiego rządu, dzięki której czują się w naszym kraju bezpieczni.

 

Zobacz też: Donald i Melania Trump wylądowali w Warszawie! Czy Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zadała szyku?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.