O TYM JEST GŁOŚNO

Cezarego Pazurę czeka operacja. Aktor odwołuje występy!

Jaki jest stan jego zdrowia?

VIVA! 20 kwietnia 2018 07:13

W najbliższych dniach Cezarego Pazurę czeka operacja. Ze względu na kwestie zdrowotne aktor odwołuje wszystkie zobowiązania zawodowe. Co mu dolega? Jaki jest stan jego zdrowia? 

Co dolega Cezaremu Pazurze? 

Wszystkie występy aktora zostały odwołane aż do 17 maja. O problemach zdrowotnych Cezarego Pazury i planowanej operacji poinformowała za pośrednictwem Instagrama żona i managerka aktora, Edyta Pazura: „W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii”. 

Nie wiadomo, co dokładnie dolega gwieździe, ani jaki jest jego stan zdrowia. Managerka zaznaczyła, że wydane oświadczenie wyczerpuje temat. 

Fani aktora zaniepokoili się jego stanem zdrowia. W komentarzach starają się mu udzielać wsparcia. 

„Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dużo zdrowia dla męża. Wszystkiego dobrego, Edyto”, „Udanej operacji i dużo, dużo zdrówka”, „Wszystkiego dobrego dla Pana Czarka!!Dużo zdrowia ,udanej operacji, pogodnych myśli,wsparcia najbliższych...”, czytamy. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.