O TYM JEST GŁOŚNO

Cezarego Pazurę czeka operacja. Aktor odwołuje występy!

Jaki jest stan jego zdrowia?

VIVA! 20 kwietnia 2018 07:13

W najbliższych dniach Cezarego Pazurę czeka operacja. Ze względu na kwestie zdrowotne aktor odwołuje wszystkie zobowiązania zawodowe. Co mu dolega? Jaki jest stan jego zdrowia? 

Co dolega Cezaremu Pazurze? 

Wszystkie występy aktora zostały odwołane aż do 17 maja. O problemach zdrowotnych Cezarego Pazury i planowanej operacji poinformowała za pośrednictwem Instagrama żona i managerka aktora, Edyta Pazura: „W związku z zaplanowaną w najbliższych dniach operacją Cezarego Pazury, wszystkie występy w dniach 25.04-17.05 zostają odwołane lub będą przeniesione na inny termin. Bardzo proszę o wyrozumiałość w tej kwestii”. 

Nie wiadomo, co dokładnie dolega gwieździe, ani jaki jest jego stan zdrowia. Managerka zaznaczyła, że wydane oświadczenie wyczerpuje temat. 

Fani aktora zaniepokoili się jego stanem zdrowia. W komentarzach starają się mu udzielać wsparcia. 

„Mam nadzieję, że to nic poważnego. Dużo zdrowia dla męża. Wszystkiego dobrego, Edyto”, „Udanej operacji i dużo, dużo zdrówka”, „Wszystkiego dobrego dla Pana Czarka!!Dużo zdrowia ,udanej operacji, pogodnych myśli,wsparcia najbliższych...”, czytamy. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.