Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Cezary Pazura pokazał zdjęcie córeczki! Amelka obchodziła swoje 10. urodziny!

Zobacz, jak się zmieniła

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2019 11:55
Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cezary i Edyta Pazurowie chronią prywatność swojej rodziny. W mediach społecznościowych unikają publikowania wizerunku swoich pociech. Teraz zrobili wyjątek!

Córeczka Edyty i Cezarego Pazurów

Córeczka Edyty i Cezarego Pazurów dwa dni temu obchodziła swoje 10. urodziny! Aktor złożył Amelce życzenia za pośrednictwem Instagrama i podzielił się z fanami cudownymi fotografiami dziewczynki, wykonanymi przez mamę. Do tej pory Amelka pojawiała się na zdjęciach rodziców, ale zawsze jest tyłem. Podobno dziewczynka podpytywała tatę, dlaczego tak się dzieje. ,,Wstydzisz się mnie tato?”, zapytała Cezarego Pazurę.

„(...) Właśnie , że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! Tatuś ❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️🌹❤️ #birthday @edyta_pazura #coreczkatatusia foto: @edyta_pazura”, napisał szczęśliwy tata.

Wielbiciele Cezarego Pazury są zachwyceni urodą jego pociechy i zastanawiają się, do kogo podobna jest Amelka.

„Śliczna dziewczynka !!!! Tato , dlaczego mnie nie pokazałaś !!!! Ma racje Anielka , jesteś przeslodka 😍 Caly tata , wypisz - wymaluj !!”, „Cała mama 😍serdeczne życzenia dla Amelki 😘Amelki to najfajniejsze dziewczynki 😍😍”, ,,Przesliczna dziewczynka, bardziej mama czy tata?🤔🌞 Chyba idealny mix was dwojga:) pozdrawiam i wszystkiego najlepszego dla Amelki:)”, „Śliczna”, czytamy.

Amelce życzymy wszystkiego najpiękniejszego!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!