Celine Dion
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Celine Dion trafiła do szpitala! Piosenkarka odwołała koncerty!

Jaki jest stan jej zdrowia?!

Olga Figaszewska 23 marca 2018 10:30
Celine Dion
Fot. East News

Czy to koniec jej wokalnej kariery?! Wydawało się, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Tymczasem artystka zmaga się z poważnymi dolegliwościami. Jak donoszą amerykańskie media Céline Dion odwołała koncerty w Las Vegas.  Niedawno gwiazda trafiła do szpitala. Czy czeka ją operacja?

Celine Dion trafiła do szpitala. Co jej dolega?!

Céline Dion karierę zaczynała w latach 80. XX wieku. Do tej pory jej albumy rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 250 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii. Informacje o złym stanie zdrowia artystki są prawdziwym ciosem dla jej fanów. Planowane koncerty między 27 marca a 18 kwietnia w Las Vegas zostały odwołane.

Od pewnego czasu problemy z uchem uniemożliwiały jej śpiewanie. Podjęła decyzję o nieinwazyjnej operacji, która pomoże jej uporać się z niedogodnościami.

Na oficjalnym Facebooku Céline Dion wydano oświadczenie: „Céline walczy z przypadłością, która dotknęła jej wewnętrzne ucho i sprawia, że śpiewanie jest ekstremalnie trudno. Doświadczała objawów przez ostatnich 12-18 miesięcy, ale udawało się je leczyć dzięki kombinacji kilku różnych kropli do ucha. Niestety, w ciągu ostatnich kilku tygodni te specyfiki przestały przynosić jej ulgę, nie dają rady zaleczyć infekcji i będzie musiała poddać  się minimalnie inwazyjnemu zabiegowi by pozbyć się problemu”.

Artystka dodała, że dla niej samej to ogromne przeżycie. Nie da się ukryć, że kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny. „Nie mam ostatnio szczęścia. Bardzo czekałam na te koncerty, a tu taki klops. Nie mogę w to uwierzyć. Przepraszam wszystkich, którzy planowali podróż do Las Vegas żeby obejrzeć mój występ. Wiem, jakie to rozczarowujące i jest mi bardzo przykro”, dodała Dion.

Mamy nadzieję, że piosenkarka szybko wróci do pełni sił!  

Celine Dion

Celine Dion
Fot. East News/Celine Dion

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.