Celine Dion
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Celine Dion trafiła do szpitala! Piosenkarka odwołała koncerty!

Jaki jest stan jej zdrowia?!

Olga Figaszewska 23 marca 2018 10:30
Celine Dion
Fot. East News

Czy to koniec jej wokalnej kariery?! Wydawało się, że w jej życiu wszystko zaczyna się układać. Tymczasem artystka zmaga się z poważnymi dolegliwościami. Jak donoszą amerykańskie media Céline Dion odwołała koncerty w Las Vegas.  Niedawno gwiazda trafiła do szpitala. Czy czeka ją operacja?

Celine Dion trafiła do szpitala. Co jej dolega?!

Céline Dion karierę zaczynała w latach 80. XX wieku. Do tej pory jej albumy rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 250 milionów egzemplarzy na całym świecie. Jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów muzycznych w historii. Informacje o złym stanie zdrowia artystki są prawdziwym ciosem dla jej fanów. Planowane koncerty między 27 marca a 18 kwietnia w Las Vegas zostały odwołane.

Od pewnego czasu problemy z uchem uniemożliwiały jej śpiewanie. Podjęła decyzję o nieinwazyjnej operacji, która pomoże jej uporać się z niedogodnościami.

Na oficjalnym Facebooku Céline Dion wydano oświadczenie: „Céline walczy z przypadłością, która dotknęła jej wewnętrzne ucho i sprawia, że śpiewanie jest ekstremalnie trudno. Doświadczała objawów przez ostatnich 12-18 miesięcy, ale udawało się je leczyć dzięki kombinacji kilku różnych kropli do ucha. Niestety, w ciągu ostatnich kilku tygodni te specyfiki przestały przynosić jej ulgę, nie dają rady zaleczyć infekcji i będzie musiała poddać  się minimalnie inwazyjnemu zabiegowi by pozbyć się problemu”.

Artystka dodała, że dla niej samej to ogromne przeżycie. Nie da się ukryć, że kontakt z fanami jest dla niej bardzo ważny. „Nie mam ostatnio szczęścia. Bardzo czekałam na te koncerty, a tu taki klops. Nie mogę w to uwierzyć. Przepraszam wszystkich, którzy planowali podróż do Las Vegas żeby obejrzeć mój występ. Wiem, jakie to rozczarowujące i jest mi bardzo przykro”, dodała Dion.

Mamy nadzieję, że piosenkarka szybko wróci do pełni sił!  

Celine Dion

Celine Dion
Fot. East News/Celine Dion

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.