Wygląd diwy przeraża

Olga Figaszewska 3 lipca 2019 07:45

Nie mogło jej tam zabraknąć. Celine Dion pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu. Nie da się ukryć, że gwiazda bawi się stylizacjami i sprawia jej to ogromną przyjemność. Zjawiskowe kreacje wokalistki zawsze przykuwają wzrok fanów i mediów. Tym razem było podobnie, ale wielbiciele są zasmuceni jej przemianą. Co się dzieje w jej życiu? 

Celine Dion ma anoreksję?

Od wielu miesięcy internauci są zmartwieni metamorfozą gwiazdy. To nie piękne kreacje wywoływały poruszenie wśród zgromadzonych podczas paryskiego tygodnia mody. Stylizacje, w których Celine Dion pojawiała się na wydarzeniu podkreślały jej przeraźliwie szczupłą sylwetkę, a przede wszystkim klatkę piersiową.

W ciągu ostatnich dwóch lat całkowicie się zmieniła. Co jest przyczyną? Stres czy restrykcyjna dieta? Los nie był dla niej łaskawy. Po śmierci męża i brata kanadyjska wokalistka przeżyła traumę. Wróciła do pracy po półrocznej przerwie i od tamtej pory prowadzi intensywny tryb życia. Trzeba też przyznać, że gwiazda zawsze uchodziła za osobę z niedowagą. Fani sugerują, że jej diwa zmaga się z anoreksją. Jaka jest prawda?

Na początku roku Celine Dion postanowiła zdementować te pogłoski.

,,To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna", mówiła w rozmowie z The Sun.

W dalszej części wywiadu zasugerowała, że to na zdjęciach publikowanych w mediach wygląda niekorzystnie.

,,Jeśli nie mam ochoty to nie będę o tym rozmawiać. Ja siebie lubię i akceptuję, ale nie chcę o tym rozmawiać publicznie. Po co to wyciągacie i robicie mi takie zdjęcia? Jak wam się nie podobam to nie róbcie zdjęć i nie komentujcie ich tak negatywnie. Jeśli wam się nie podobam, to po prostu zostawcie mnie w spokoju", dodała.

A jakie jest Twoje zdanie?  

1/8
Celine Dion
Copyright @East News
1/8

Celine Dion na paryskim Tygodniu Mody

2/8
Celine Dion
Copyright @East News
2/8

Wygląd diwy zmartwił jej fanów

3/8
Celine Dion
Copyright @East News
3/8

4/8
Celine Dion
Copyright @East News
4/8

5/8
Celine Dion
Copyright @East News
5/8

6/8
Celine Dion
Copyright @East News
6/8

7/8
Celine Dion
Copyright @East News
7/8

8/8
Celine Dion
Copyright @East News
8/8

Jak podobają Ci się stylizacje Celine Dion?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.