Wygląd diwy przeraża

Olga Figaszewska 3 lipca 2019 07:45

Nie mogło jej tam zabraknąć. Celine Dion pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu. Nie da się ukryć, że gwiazda bawi się stylizacjami i sprawia jej to ogromną przyjemność. Zjawiskowe kreacje wokalistki zawsze przykuwają wzrok fanów i mediów. Tym razem było podobnie, ale wielbiciele są zasmuceni jej przemianą. Co się dzieje w jej życiu? 

Celine Dion ma anoreksję?

Od wielu miesięcy internauci są zmartwieni metamorfozą gwiazdy. To nie piękne kreacje wywoływały poruszenie wśród zgromadzonych podczas paryskiego tygodnia mody. Stylizacje, w których Celine Dion pojawiała się na wydarzeniu podkreślały jej przeraźliwie szczupłą sylwetkę, a przede wszystkim klatkę piersiową.

W ciągu ostatnich dwóch lat całkowicie się zmieniła. Co jest przyczyną? Stres czy restrykcyjna dieta? Los nie był dla niej łaskawy. Po śmierci męża i brata kanadyjska wokalistka przeżyła traumę. Wróciła do pracy po półrocznej przerwie i od tamtej pory prowadzi intensywny tryb życia. Trzeba też przyznać, że gwiazda zawsze uchodziła za osobę z niedowagą. Fani sugerują, że jej diwa zmaga się z anoreksją. Jaka jest prawda?

Na początku roku Celine Dion postanowiła zdementować te pogłoski.

,,To, jak wyglądam to moja osobista sprawa. Wszystko co robię jest moją sprawą. Robię wszystko wyłącznie dla siebie. W takiej wersji czuję się świetnie! Obecnie jestem bardzo silna, czuję się również piękna, kobieca i seksowna", mówiła w rozmowie z The Sun.

W dalszej części wywiadu zasugerowała, że to na zdjęciach publikowanych w mediach wygląda niekorzystnie.

,,Jeśli nie mam ochoty to nie będę o tym rozmawiać. Ja siebie lubię i akceptuję, ale nie chcę o tym rozmawiać publicznie. Po co to wyciągacie i robicie mi takie zdjęcia? Jak wam się nie podobam to nie róbcie zdjęć i nie komentujcie ich tak negatywnie. Jeśli wam się nie podobam, to po prostu zostawcie mnie w spokoju", dodała.

A jakie jest Twoje zdanie?  

1/8
Celine Dion
Copyright @East News
1/8

Celine Dion na paryskim Tygodniu Mody

2/8
Celine Dion
Copyright @East News
2/8

Wygląd diwy zmartwił jej fanów

3/8
Celine Dion
Copyright @East News
3/8

4/8
Celine Dion
Copyright @East News
4/8

5/8
Celine Dion
Copyright @East News
5/8

6/8
Celine Dion
Copyright @East News
6/8

7/8
Celine Dion
Copyright @East News
7/8

8/8
Celine Dion
Copyright @East News
8/8

Jak podobają Ci się stylizacje Celine Dion?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.