O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Zostawcie mnie w spokoju. Czuję się piękna, silna, nieustraszona...”

Celine Dion zabrała głos w sprawie swojej metamorfozy i... romansu!

Olga Figaszewska 30 stycznia 2019 09:50

Po śmierci męża w życiu Celine Dion, zwłaszcza tym prywatnym, wiele się zmieniło. Zagraniczne media spekulują, że gwiazda znalazła miłość i w końcu jest szczęśliwa. Fani wokalistki mają jednak zupełnie inne zdanie na ten temat i obawiają się o jej zdrowie. Ostatnie wystąpienie Celine Dion podczas paryskiego tygodnia mody ogromnie ich zmartwiło. Gwiazda bardzo schudła. Dlaczego? Postanowiła wyjaśnić to w najnowszym wywiadzie. 

Celine Dion o swojej metamorfozie i nowej miłości

Stylizacje Celine Dion podczas Paris Fashion Week nie przeszły bez echa. Trzeba przyznać, że gwiazda po raz kolejny udowodnia, że świetnie orientuje się w modowych trendach. Jednak wszyscy są zaniepokojeni jej spektakularną metamorfozą. Widać, że w ostatnim czasie Celine Dion wyraźnie schudła. Mówi się, że stosuje specjalną dietę i postawiła na aktywność fizyczną, ale internauci obawiają się, czy przypadkiem gwiazda na coś nie choruje. Do tych rewelacji postanowiła odnieść się główna zainteresowana.  

„Nie chcę o tym rozmawiać. Nie zawracajcie sobie głowy. Nie róbcie zdjęć. Jeśli wam się podoba, będę tu. Jeśli nie, zostawcie mnie w spokoju. Mam teraz okazję do ubierania się w haute couture, które sprawia, że czuję się piękna, silna, nieustraszona i atrakcyjna. Nawet jeśli tylko dla samej siebie. Nie mogę zadowolić wszystkich na raz”, zdradziła w The Sun. 

Celine Dion skomentowała również plotki, które dotyczą jej domniemanego romansu z Pepe Munozem, młodszym o 17 lat tancerzem. Czy u jego boku odnalazła miłość? 

„Tak, jest teraz w moim życiu mężczyzna, ale nie w TEN sposób. Zaprzyjaźniliśmy się od razu, ale nie trzeba wszystkiego mieszać. Nie obchodzą mnie te plotki, bo jest przystojny i jest moim przyjacielem, ale kiedy mówię, że jestem singlem, to zostawcie mnie w spokoju”, wyjaśniła.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.