Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Celia Krychowiak pokazała zjawiskową suknię ślubną!

Kreacja robi wrażenie!

REDAKCJA VIVA! 30 grudnia 2019 11:25
Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Na ten wyjątkowy dzień czekali bardzo długo. Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka dni temu media obiegła ta cudowna wiadomość. Miłość przyrzekali sobie w magicznym miejscu. Ale największe wrażenie na fanach panny młodej zrobiły jej ślubne kreacje! Zobaczcie sami! 

Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

Kiedy się poznali, Celia miała zaledwie 19 lat, a Grzegorz - 21. Ledwo przestali być nastolatkami. Razem weszli w dorosłe życie, to bezcenne doświadczenie mocno ich związało. Grzegorz Krychowiak oświadczył się swojej wybrance dwa lata temu na Bora-Bora. ,,Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się", wspominała modelka w rozmowie z Beatą Nowicką dla VIVY!

Ich ślub odbył się w Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort w Omanie. ,,Magiczne Święta z bardzo wyjątkowego powodu. Pani i Pan Krychowiakowie",, napisała żona piłkarza Lokomotiw Moskwa pod zdjęciem imponującego pierścionka zaręczynowego i obrączki.

Ukochana Grzegorza Krychowiaka podzieliła się ze światem cudowną wiadomością i poinformowała, że przyjęła nazwisko męża. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎶 All I want for Christmas is you 🎶 @grzegorz.krychowiak 💍 #justmarried #husbandandwife

Post udostępniony przez Célia Krychowiak (@celiajaunat)

,,We are KRYCHOWIAK 😏💍To najlepszy prezent gwiazdowy!!!! Oficjalnie jesteśmy małżeństwem", napisała Celia Krychowiak pod cudownymi ślubnymi fotografiami. 

Na wszystkich zrobiła wrażenie ślubna stylizacja panny młodej. Celia Krychowiak na ten szczególny dzień wybrała biały garnitur. Ale okazuje się, że ukochana Grzegorza Krychowiaka miała jeszcze jedną kreację!

Celia Krychowiak: suknia ślubna 

Celia Krychowiak zachwyciła swoich fanów cekinowa suknią, którą zaprezentowała w filmie na Instagrame. Elegancka kreacja zrobiła wrażenie na wielbicielkach modelki. W materiale widać także zapierające dech w piersiach widoki i... obrączkę panny młodej. 

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.