Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Były partner Edyty Górniak ucina plotki na swój temat!

Do tej pory nie chciał komentować rozstania...

Weronika Kostyra 11 grudnia 2018 08:32
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009, Viva! 15/2009
Fot. Iza Grzybowska

Nagłe rozstanie Edyty Górniak i jej partnera po zaledwie kilku miesiącach było dużym zaskoczeniem. Wydawało się, że piosenkarka odnalazła szczęście u boku Mateusza Zalewskiego. Niestety prawda okazała się inna. Parę miał poróżnić przede wszystkim napięty grafik diwy i jej udział w programie Agent Gwiazdy. Oboje potwierdzili później rozstanie. Gwiazda zapewniła powiedziała fanom, że ma złamane serce i jest to dla niej trudny czas. Jak zareagował jej były ukochany?

Mateusz Zalewski o rozstaniu z Edytą Górniak

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski poznali się rok temu w Łodzi, gdy piosenkarka przebywała tam z powodu operacji kolana. Mateusz Zalewski ujął ją swoim ciepłem, opiekuńczością i nienagannymi manierami. Kiedy w mediach rozpętała się burza związana z rozstaniem, napisał na swoim Instagramie: „Walka, nawet słowna, mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój Tata. Gdybym teraz wdał się w polemikę zaszedłbym do poziomu, który jest mi obcy”.

Wczoraj światło dzienne ujrzał artykuł w magazynie Flesz, który ujawnił najnowsze kulisy rozstania pary. „Ich związek od jakiegoś czasu przechodził poważny kryzys. Mateusz był zazdrosny, a sytuację pogarszał fakt, że Edyta miała dla niego mniej czasu, bo była zajęta przygotowaniami do trasy koncertowej po Polsce. O żadnym powrocie nie ma mowy! Edyta ma złamane serce, ale wierzy, że jeszcze kiedyś się zakocha. Na duchu podtrzymują ją spotkania z fanami podczas koncertów”, zdradził informator.

Tym razem Mateusz Zalewski zareagował w inny sposób. Opublikował zdjęcie swojego psa, które podpisał „Odcinka”, dając do zrozumienia, że odcina się od wszelkich medialnych doniesień na swój temat.

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Mateusz Zalewski ma 34 lata, pochodzi z Łodzi, jest kierowcą rajdowym i właścicielem jednego z hoteli. Para poznała się w zeszłym roku, ale związała się w marcu. W jednym z wywiadów artystka wyznała, że zaszła z ukochanym w ciążę. Niestety, poroniła. Mimo tego ich związek trwał, wydawało się, że traumatyczne doświadczenie umocniło to uczucie. Diwa koniec końców zdecydowała się jednak zakończyć relację. Mówi się, że wszystkiemu winny był jej napięty grafik i zdjęcia do programu Agent Gwiazdy, w którym bierze udział. Partner miał do niej ponoć pretensje, że nie poświęca mu czasu. 

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.