Były mąż Meghan Markle
Fot. gettyimages
Z ŻYCIA GWIAZD

Były mąż Meghan ożenił się po roku znajomości! To z miłość czy raczej z… zazdrości?

Wybranką Trevora Engelsona jest córka multimilionera!

Monika Katarzyna Krupska 10 października 2018 11:44
Były mąż Meghan Markle
Fot. gettyimages

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle nie jest już do wzięcia! 41-latek właśnie po raz drugi stanął na ślubnym kobieru. Wybranką jego serca została córka multimilionera. Co więcej wiemy o tej uroczystości? 

Trevor Engelson ożenił się 

W tym roku los uśmiechnął się nie tylko do Meghan Markle, ale i do jej byłego męża! Aktorka w maju tego roku wyszła za mąż za księcia Harry'ego. A już kilka miesięcy później Trevor Engelson również stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką 41-latka nie jest nikt z rodziny królewskiej. Ale producent filmowy ulokował uczucia w córce multimilionera, Tracy Kurland. Jej ojciec pełnił ważne funkcje w największej agencji nieruchomości na rynku brytyjskim w Countrywide. W 2006 roku sprzedał swoje akcje za 200 mln dolarów!

Ślub Trevora i Tracy odbył się w prywatnej rezydencji w Kalifornii, gdzie mieszkają rodzice panny młodej. Przyjęcie miało charakter kameralny, choć materiał wyemitowała stacja DailyMailTV! 

„Najszczęśliwszy facet, jakiego znam”, napisała Kurland na Instagramie. 

Trevor i Meghan byli małżeństwem przez dwa lata, w latach 2011-2013.

Obydwu parom życzymy wszystkiego najlepszego! 

Trevor z Tracy

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle wziął ślub
Fot. instagram@blogtainment

Trevor z Meghan

Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum

Meghan z Harrym

Książę Harry i Meghan Markle przysięga
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.