Były mąż Meghan Markle
Fot. gettyimages
Z ŻYCIA GWIAZD

Były mąż Meghan ożenił się po roku znajomości! To z miłość czy raczej z… zazdrości?

Wybranką Trevora Engelsona jest córka multimilionera!

Monika Katarzyna Krupska 10 października 2018 11:44
Były mąż Meghan Markle
Fot. gettyimages

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle nie jest już do wzięcia! 41-latek właśnie po raz drugi stanął na ślubnym kobieru. Wybranką jego serca została córka multimilionera. Co więcej wiemy o tej uroczystości? 

Trevor Engelson ożenił się 

W tym roku los uśmiechnął się nie tylko do Meghan Markle, ale i do jej byłego męża! Aktorka w maju tego roku wyszła za mąż za księcia Harry'ego. A już kilka miesięcy później Trevor Engelson również stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką 41-latka nie jest nikt z rodziny królewskiej. Ale producent filmowy ulokował uczucia w córce multimilionera, Tracy Kurland. Jej ojciec pełnił ważne funkcje w największej agencji nieruchomości na rynku brytyjskim w Countrywide. W 2006 roku sprzedał swoje akcje za 200 mln dolarów!

Ślub Trevora i Tracy odbył się w prywatnej rezydencji w Kalifornii, gdzie mieszkają rodzice panny młodej. Przyjęcie miało charakter kameralny, choć materiał wyemitowała stacja DailyMailTV! 

„Najszczęśliwszy facet, jakiego znam”, napisała Kurland na Instagramie. 

Trevor i Meghan byli małżeństwem przez dwa lata, w latach 2011-2013.

Obydwu parom życzymy wszystkiego najlepszego! 

Trevor z Tracy

Trevor Engelson, były mąż Meghan Markle wziął ślub
Fot. instagram@blogtainment

Trevor z Meghan

Meghan Markle i jej pierwszy mąż, Trevor Engelson
Fot. Forum

Meghan z Harrym

Książę Harry i Meghan Markle przysięga
Fot. Getty Images

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.