Anna Lewandowska
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Medialna burza wokół brzucha Anny Lewandowskiej. Co sądzą o tym Kuba Wojewódzki i Karolina Korwin–Piotrowska?

Katarzyna Piątkowska 24 czerwca 2017 08:00
Anna Lewandowska
Fot. East News

Od czasu kiedy niemal dwa miesiące temu Anna Lewandowska urodziła córeczkę Klarę stała się obiektem hejterów.

Idealna matka


Zarzucają jej, że poprzez swoje wpisy i zdjęcia na profilach na Instagramie i Facebooku wywiera nacisk na młode matki sugerując, że jeśli nie wyglądają tak jak ona, miesiąc po porodzie, to jest z nimi naprawdę źle.
Wszystkie matki patrzą z zazdrością na jej idealne ciało i zastanawiają się czy sportsmenka tak wygląda na prawdę, czy zdjęcia które publikuje są poddane obróbce w Photoshopie.
Niezależnie od tego jaka jest prawda, aktualny wygląd brzucha Anny Lewandowskiej wywołał medialną burzę i stał się sprawą niemal wagi państwowej.

Polecamy też: Już wkrótce Anna i Robert Lewandowscy ochrzczą swoją córkę! Gdzie odbędzie się uroczystość?


Paulina Młynarska pisała:

„Kochane kobiety, młode mamy! Mam nadzieję, że tego nie kupujecie. Po pierwsze, Anna Lewandowska jest zawodową sportsmenką, więc jej ciało dysponuje zupełnie innymi niż u zwykłych babek, przez lata wypracowanymi na treningach możliwościami. Po drugie, każda z nas ma własne tempo powrotu do formy po porodzie i niech Was bogini broni wymuszać na sobie cokolwiek w tym czasie. Po trzecie, to dzidziuś potrzebuje Waszego czasu i uwagi, a nie Facebook ani Insta. Po czwarte, to jest biznes, który Was wkręca w nierealistyczne oczekiwania od samych siebie, szkoda Waszego życia na próby sprostania im. Dajcie spokój, bądźcie dobre dla siebie, dzidziusia i tatusia, idźcie na spacer, pośpijcie po południu, a kiedy poczujecie potrzebę, porozciągajcie ciało, albo popływajcie. Kilogramy znikną za jakiś czas. Nie da się równocześnie kwitnąć i owocować’’

Dołączyła do niej Manuela Gretkowska, która uważa, że Anna Lewandowska nieco odleciała

"Kobiety, dajmy spokój Ani Lewandowskiej. Może karmi dziecko, więc po co ma się denerwować? Winy matek nie przechodzą na córeczki. W dodatku Lewandowska nie jest niczemu winna. Ma własną firmę i chce sobie radzić, dla reklamy ludzie robią co mogą. Co z tego, że sfotografowała swój płaski brzuch miesiąc po porodzie? Polacy nie gęsi, Polki nie pingwiny naśladować nie muszą ptasimi móżdżkami każdej mody. Dziewczyna jest żoną półboga - tak się u nas traktuje Lewandowskiego i lekko odleciała, nie ona jedna. Wpasowała się w tło którym wszystkie żyjemy. Ciało kobiece traktowane jest jak sprzęt do amortyzacji, my jak towary".
 

W obronę wziął trenerkę Krzysztof Gojdź:

„Ostatnio głośno komentuje się szybki powrót Anny Lewandowskiej do idealnej formy sprzed ciąży. I hejt - że tabun ludzi nad nią pracuje, bo ma opiekunki do dziecka (i chyba tylko na nie patrzy), że ma sztab ludzi do sprzątania, do gotowania, że dieta kosztuje majątek. Itd. Ale nie spojrzy się na tę sytuacje inaczej - że może dziewczyna się zaparła i ciężko pracuje nad sobą, bo chce dobrze wyglądać. Że chce pokazać innym matkom, jak powinny o siebie zadbać, że można dobrze wyglądać już kilka tygodni po porodzie. Przecież samo się nie zrobiło. Zabiegi i masaże nie wystarczą. Powrót do formy wymaga determinacji i wysiłku".

Tak naprawdę rację mają Ci, którzy uważają, że niezależnie od tego co zrobi Anna Lewandowska ściągnie na siebie falę negatywnych opinii, wynikających najprawdopodobniej z zazdrości. Przecież Anna ma kochającego męża, który jest bożyszczem połowy świata, córeczkę, pieniądze, a na dokładkę świetnie wygląda. Trzeba ją więc znienawidzić.

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Burza wokół jej poporodowej figury trwa w najlepsze, a Karolina Korwin Piotrowska napisała na swoim Faceboooku:

"Czekam aż o brzuchu Lewandowskiej wypowie sie Putin i Trump. Bo Duda sie nie wypowie, bo naczelnik pewnie nawet nie wie, kim ona jest. Musiałby szukać w Google a bidak pewnie nie wie o co kaman. Koniecznie Washington Post i TIME. No i jeszcze Radek Pestka. I Maślak. Będzie dream team. Nienawiść do płaskiego brzucha Anny Lewandowskiej połączyła Polaków bardziej niż nienawiść do uchodźców, Żydów, ekologów, ciapatych, taksówkarzy, leśników, feministek, lewaków, wegetarian. Dzięki, Ania".

A na koniec dosadnie skomentował wszystko Kuba Wojewódzki

„a w mediach trwa dyskusja, która celebrytka ma lepszy brzuch.
kurwa nie do wiary !”

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?