Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan na intymnym zdjęciu z Radosławem Majdanem

Brzuszek prezenterki jest już naprawdę okazały!

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2019 15:41
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Już niebawem powitają na świecie dziecko! W zeszłym tygodniu Radosław i Małgorzata Majdanowie potwierdzili, że prezenterka jest w ciąży. Fani gwiazdy TVN nie kryli wzruszenia, ponieważ wedle wcześniejszych deklaracji, para dawała sobie czas na poczęcie do końca tego roku. Tym większa jest ich radość. Z okazji świąt prowadząca „Projekt Lady” zamieścił w sieci pełne czułości zdjęcie, na którym mąż obejmuje jej pokaźny brzuszek!

Małgorzata Rozenek-Majdan: tak promienieje w ciąży

Fotografia została wykonana pod choinką w mieszkaniu pary. Widzimy na niej dumnego piłkarza, który w geście pełnym miłości obejmuje brzuszek Małgorzaty Rozenek-Majdan. A ten jest naprawdę pokaźny! Prezenterka ma na sobie luźną sukienkę za uda, zaś Radosław Majdan... spodnie dresowe i zwykły podkoszulek.

„W oczekiwaniu na pierwsze kopnięcie 😉⚽️ #wdzięczność #miłość #szczęście To były piękne święta 🎄🎁⛄️🎅”, podpisała zdjęcie celebrytka.

Internauci o zdjęciu państwa Majdanów

Pod postem na Instagramie z miejsca zaroiło się od pełnych wzruszenia i przepełnionych pozytywną energią komentarzy.

„Gratuluję Pani Małgosiu😍 Dużo zdrówka dla pani i maluszka!!”, napisała jedna z fanek. „Piękny widok 😍 Wszystkiego dobrego ❤️”, dodała inna. „Cudownie💕 tak bardzo zasługujecie na to szczęście😘 trzymam kciuki za całą rodzinkę💕”, podkreśliła trzecia.

Płeć dziecka Małgorzaty i Radosława Majdanów. Termin porodu

W ostatnim wspólnym wywiadzie Radosław Majdan ujawnił płeć dziecka.

„Jestem szczęśliwy, to oczywiste (....) Nie oddaje to jednak emocji, które naprawdę czuję”. Dodał również: „To jest duży chłopiec!”, zdradził, tym samym potwierdzając, że para spodziewa się syna.

Wiadomo także, że wybrali imię dla swojego dziecka, jednak nie chcieli wyjawić, jakie. Powiedzieli jedynie, że jest ono klasyczne i „było z nimi od początku”.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek-Majdan? Obecnie jest w czwartym miesiącu ciąży. Dziecko pary przyjdzie zatem na świat na przełomie maja i czerwca 2020 roku.  

Tak wygląda brzuszek ciążowy Małgorzaty Rozenek-Majdan:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitają na świecie dziecko w połowie 2020 roku:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.