Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem miesiąc po porodzie. Fani nie kryją zachwytu!

Konrad Szczęsny 9 czerwca 2017 14:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy zostali 4 maja 2017 r. po raz pierwszy rodzicami. W jednej z niemieckich klinik na świat przyszła wówczas ich córka Klara, nazwana na długo przed narodzinami „polskim royal baby”. Od momentu przyjścia na świat dziewczynki trwają spekulacje, kiedy Anna Lewandowska wróci do ćwiczeń. Okazuje się, że trenerka i dietetyczka systematycznie zwiększa swoją aktywność fizyczną. Dzisiaj pochwaliła się sylwetką po porodzie i... zachwyciła wszystkich!

 

Polecamy też: Anna Lewandowska zdradziła intymny szczegół dotyczący porodu! Jak przebiegały narodziny Klary?

 

Brzuch Anny Lewandowskiej po urodzeniu Klary

 

Anna Lewandowska zamieściła w sieci zdjęcie, na którym prezentuje swój brzuch. To pierwsza tak odważna fotografia żony Roberta Lewandowskiego po urodzeniu pierwszego dziecka. Trenerka podpisała je:

 

„Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy💧 - wbrew pozorom nie jest łatwo🙈! 😉Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz - nic na siłe! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻#workout #healthymom#annalewandowska #healthyplanbyann”.

 

 

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy💧 - wbrew pozorom nie jest łatwo🙈! 😉Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz - nic na siłe! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻#workout #healthymom #annalewandowska #healthyplanbyann It is worth it to be active and stick to healthy rules, before and during pregnancy! 🙈💧I slowly return to my form - contrary to appearances it is not easy! 😉Remember, however, about what I repeat . Every organism regenerates at a different pace. Do not give up and with small steps you will return to form. Give yourself time and chill a bit!🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Polecamy też: Czy Anna Lewandowska korzysta z pomocy niani? Trenerka zdradziła prawdę w jednym wpisie!

 

Fani o sylwetce i brzuchu Anny Lewandowskiej

 

Wow. Ciężko sie pisze ze szczęką na podłodze 😂👏🏻❤️🙌🏻”, napisała jedna z fanek. „Ania ty już prawie wogóle brzuszka nie masz w 2 miesiące to naprawde coś!”, wtóruje jej inna. „Pieknie! Tez bylam aktywna w czasie ciazy i wlasnie dlatego szybko wrocilam do wczesniejszej formy👌💪 ciaza to nie choroba 😊”, podkreśla trzecia.

 

Zgadzacie się z tymi opiniami? Sylwetka Anny Lewandowskiej robi tak duże wrażenie?

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ma powody do złości – oszust podszywa się pod jej mamę!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.