Tatiana Okupnik 2020
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Tatiana Okupnik ostro o brzuchu Ani Lewandowskiej po ciąży: „Pierwszy raz odpowiem na coś takiego”

Wokalistka opublikowała mocny wpis....

Gabriela Czernecka 27 maja 2020 15:46
Tatiana Okupnik 2020
Fot. East News

Tatiana Okupnik po raz kolejny zabiera głos na swoim Instagramie, poruszając trudne, ale istotne kwestie dotyczące ciąży. Dotychczas nie ujawniała zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Kilka lat temu zniknęła z show-biznesu, by poświęcić się rodzinie i wychowywaniu dwójki dzieci. Od jakiegoś czasu na swoim Instagramie zamieszcza posty, w których odczarowuje mit o idealnej ciąży, porodzie i szybkim powrocie do formy po ciąży. Teraz postanowiła odnieść się do sylwetki Ani Lewandowskiej po ciąży. Trenerka zamieściła na swoich social mediach fotografie, na których porównuje, jak udało jej się powrócić do dawnej figury zarówno po narodzinach pierwszego, jak i drugiego dziecka. Tatiana Okupnik opublikowała mocny wpis....

Brzuch Ani Lewandowskiej po ciąży. Tatiana Okupnik komentuje

Tatiana Okupnik odważnie skomentowała zdjęcia Anny Lewandowskiej, na których ta pokazała, jak wygląda jej sylwetka kilkanaście dni po porodzie. „Postanowiłam pokazać mały wycinek tego, co u mnie się zadziało po porodzie”, zaczęła swój wpis.

„Nie miałam wpływu na to, że podczas porodu wkradł się błąd personelu. Podano mi m.in. za dużo kroplówek. O innych pomyłkach opowiedziałam w filmie o pierwszym porodzie. Taka moja historia. Nawet jak było mi bardzo źle w związku z różnymi komplikacjami poporodowymi z nikim się nie porównywałam, bo wiedziałam, że to bez sensu. Nie chciałam się tez z nikim ścigać w dochodzeniu do formy, bo mój organizm jest inny niż Twój. Ja ciągle próbuje dojść do formy. Co mi się uda poprawić to poprawię i nie mam na myśli tylko operacji plastycznych, choć te czasami są dziewczynom potrzebne, żeby mogły zaakceptować siebie na nowo. Będę szukała siebie w sobie;), siebie w nowej roli. Moje ciało dało mi dwa kochane robale. Przeszło wiele i muszę to zaakceptować. Przede wszystkim muszę się podobać sobie! Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy. Niektóre z Was mają lżejsze inne cięższe historie. Każda z nas musi sobie po swojemu radzić. Obyśmy miały dla siebie jak najwięcej empatii”, napisała Tatiana Okupnik.

Pod wpisem wokalistka zamieściła zdjęcia, na których pokazuje, jak wyglądało jej ciało w czasie ciąży. Odniosła się także bezpośrednio do Ani Lewandowskiej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)

Chodzi o zdjęcia, na których Ania zaprezentowała swoją sylwetkę. Na dwóch zdjęciach prezentuje figurę w ósmym miesiącu ciąży - gdy spodziewała się pierwszego, a później drugiego dziecka. Na kolejny dwóch widzimy jej figurę po ciąży - na jednym 12 miesięcy po porodzie, a na kolejnym 17 dni po porodzie. Fotografie wywołały spory szum w internecie. Postanowiła odnieść się do nich także Tatiana Okupnik. 

„Odżywiałam się dobrze w ciąży, ćwiczyłam, oczywiście nie w takim zakresie jak Ania, bo ja jestem wokalistką a nie sportsmenką, ale ćwiczyłam. To, co czułam, że jestem w stanie zrobić, to robiłam. Podano mi za dużo kroplówek, poród był okrutny. (…) Dojście do formy, by zacząć się myć, zajęło mi to około miesiąca. (…) Nie chcę współczucia. Nie chce porównywać moich zdjęć ze zdjęciem Ani. Ale każda historia jest inna i czasem nie mam wpływu na to, co się z nami dzieje po porodzie”, powiedziała.  

Wokalistka przyznała także, że zależy jej na tym, by każda kobieta uświadomiła sobie, że jej historia jest niepowtarzalna i nie warto się w tej materii porównywać: „Pozdrawiam Anię, bo pomimo tego, co się pisze, nie ma mamy, która nie ma trosk. To nie jest tak, że Ania wygląda cudnie i nie ma swoich problemów. Na pewno je ma”, podsumowała swoje rozważania Okupnik.  Też tak uważacie? 

Tatiana Okupnik
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Tatiana Okupnik
Fot. Facebook/Tatiana Okupnik

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.