Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Brtiney Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego! W ręce lekarzy oddała się dobrowolnie…

Co się stało?

Rafał Kowalski 4 kwietnia 2019 08:28
Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News

Od kilkunastu godzin fani Britney Spears mogą czuć się mocno zaniepokojeni. Według najnowszych informacji wokalistka trafiła bowiem do szpitala psychiatrycznego. Artystka jest pod opieką lekarzy, którzy dbają o jej zszargane nerwy. Co dokładnie się wydarzyło?

Britney Spears pod opieką psychiatrów

Na początku 2019 roku księżniczka popu poinformowała wielbicieli o zawieszeniu kariery, w tym wyjątkowej serii występów w Las Vegas. Wszystko przez zły stan zdrowia jej ojca. Jamie Spears walczył w ostatnich tygodniach o życie. Miał przejść aż dwie operacje jelit i okrężnicy, z czego po ostatniej pojawił się szereg komplikacji. To sprawiło, że Britney Spears kompletnie się załamała.

Piosenkarka podjęła decyzję o dobrowolnym stawieniu się w szpitalu psychiatrycznym. Ma nadzieję, że grono lekarzy będzie potrafiło przywrócić jej równowagę psychiczną. „Zgłosiła się tam już tydzień temu i planuje zostać w ośrodku przez 30 dni”, twierdzi informator portalu TMZ. Obserwacja artystki trwa.

Przez cały czas, kiedy Brtiney nie dawała koncertów, nie aktualizowano też jej kont w mediach społecznościowych. To dawała fanom wokalistki podejrzenie, że nie wszystko w jej życiu układa się pomyślnie. Dopiero kilkanaście godzin temu na Instagramie Spears pojawiło się zdjęcie i podpis, który głosi „Każdy z nas potrzebuje trochę czasu dla samego siebie”. To potwierdzałoby informacje TMZ o pobycie artystki w zakładzie psychiatrycznym.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Britney Spears ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Po tym, jak w 2006 roku piosenkarka rozstała się z mężem, przeszła załamanie nerwowe. Sięgała po alkohol i narkotyki. Jeździła samochodem, w którym były dzieci, bez prawa jazdy. Ogoliła sobie głowę na łyso. W październiku 2007 roku sąd przyznał jej byłemu mężowi Kevinowi Federline’owi prawo do opieki nad maluchami, co ostatecznie załamało gwiazdę pop. Wokalistka miała nawet próbować sobie odbierać życie.

Miejmy nadzieję, że tym razem problemy Britney nie zajdą za daleko, a wykwalifikowani lekarze pomogą jej w odzyskaniu równowagi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We all need to take time for a little "me time." :)

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Britney Spears
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.