Z ŻYCIA GWIAZD

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz rozstali się?! Co się stało?

Syn Victorii i Davida Beckhamów zdradził ukochaną?

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2018 08:53

Spotykali się od kilku lat, przeżywali wzloty i upadki. Wydawało się, że poważnie traktuje związek z piękną aktorką. Fani łudzili się, że w końcu dojdzie do zaręczyn i ślubu... Tymczasem nastolatek ma chyba inne plany. Brooklyn Beckham zerwał z Chloe Moretz?! Został przyuważony przez paparazzi z piękną modelką Playboya! Co wiemy o jego ukochanej?!

Brooklyn Beckham rozstał się z Chloe Moretz?!

Zagraniczne media donoszą, że to koniec ich burzliwego związku. 19-letni Brooklyn Beckham i 21-letnia Chloe Moretz spotkali się z przerwami od trzech lat. „Dużo rozmawiają i spędzają wspólnie sporo czasu. Chodzą na spacery, na plażę, robią to, co zwykłe nastolatki. Victoria i David dali im swoje błogosławieństwo”, donosił brytyjski The Mirror.

 Aktorka oficjalnie potwierdziła związek z synem Victorii i Davida Beckhamów dopiero w 2016 roku. Para poznała się na paryskim Tygodniu Mody. Niedługo potem postanowili spędzić razem wakacje w Los Angeles.

Jeszcze w lutym pozowali zakochani do wspólnych zdjęć. ,,Wszystkiego najlepszego kochanie. Bardzo Cię kocham”, napisał Brooklyn. Ostatni raz pokazali się publicznie 11 marca w Nowym Jorku. Co się stało, że zaledwie dwa miesiące później syna Victorii i Davida Beckhamów przyłapano na gorącym uczynku z inną kobietą?

Nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama. Kim jest Lexi Wood?

W sobotę Brooklyn odwiedził salon tatuażu w West Hollywood. Towarzyszyła mu dwudziestoletnia kanadyjska modelka, Lexi Wood. Wyglądało na to, że para jest sobie bliska. A fotoreporterom udało się uchwycić moment ich namiętnego pocałunku.

Kim jest jego wybranka? Lexi pochodzi z Toronto. To międzynarodowa modelka, którą w mediach społecznościowych śledzi ponad 102 tys. osób.  Po raz pierwszy stanęła przed obiektywem w wieku 16 lat. Cztery lata wystarczyły, by jej potencjałem zainteresowały się największe światowe tytuły, w tym: Vogue Japan, Cosmopolitan Russia i Playboy. Podobno jest fanatyczką fitnessu i zdrowego odżywania, a jej pasją jest projektowanie ubrań.

„Gdybym nie została modelką, zaczęłabym projektować ubrania. Zawsze bardzo interesowałem się modą. To zabawne, w ten weekend przeglądałem stare zdjęcia z moją rodziną. Gdy miałam 8 lat założyłam czerwone spodnie od piżamy jako sukienkę. (…) Zawsze kupuję ubrania i dostosowuję je do własnych potrzeb, więc chciałbym mieć możliwość zrobienia czegoś od zera”, zaznaczała w wywiadzie dla GQ w 2017 roku.

Dotychczas ani Brooklyn, ani Chloe Moretz oficjalnie nie ogłosili swojego rozstania. Wciąż obserwują się w mediach społecznościowych. Uważacie, że to koniec ich związku? Zapraszamy do galerii!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!