Z ŻYCIA GWIAZD

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz rozstali się?! Co się stało?

Syn Victorii i Davida Beckhamów zdradził ukochaną?

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2018 08:53

Spotykali się od kilku lat, przeżywali wzloty i upadki. Wydawało się, że poważnie traktuje związek z piękną aktorką. Fani łudzili się, że w końcu dojdzie do zaręczyn i ślubu... Tymczasem nastolatek ma chyba inne plany. Brooklyn Beckham zerwał z Chloe Moretz?! Został przyuważony przez paparazzi z piękną modelką Playboya! Co wiemy o jego ukochanej?!

Brooklyn Beckham rozstał się z Chloe Moretz?!

Zagraniczne media donoszą, że to koniec ich burzliwego związku. 19-letni Brooklyn Beckham i 21-letnia Chloe Moretz spotkali się z przerwami od trzech lat. „Dużo rozmawiają i spędzają wspólnie sporo czasu. Chodzą na spacery, na plażę, robią to, co zwykłe nastolatki. Victoria i David dali im swoje błogosławieństwo”, donosił brytyjski The Mirror.

 Aktorka oficjalnie potwierdziła związek z synem Victorii i Davida Beckhamów dopiero w 2016 roku. Para poznała się na paryskim Tygodniu Mody. Niedługo potem postanowili spędzić razem wakacje w Los Angeles.

Jeszcze w lutym pozowali zakochani do wspólnych zdjęć. ,,Wszystkiego najlepszego kochanie. Bardzo Cię kocham”, napisał Brooklyn. Ostatni raz pokazali się publicznie 11 marca w Nowym Jorku. Co się stało, że zaledwie dwa miesiące później syna Victorii i Davida Beckhamów przyłapano na gorącym uczynku z inną kobietą?

Nowa dziewczyna Brooklyna Beckhama. Kim jest Lexi Wood?

W sobotę Brooklyn odwiedził salon tatuażu w West Hollywood. Towarzyszyła mu dwudziestoletnia kanadyjska modelka, Lexi Wood. Wyglądało na to, że para jest sobie bliska. A fotoreporterom udało się uchwycić moment ich namiętnego pocałunku.

Kim jest jego wybranka? Lexi pochodzi z Toronto. To międzynarodowa modelka, którą w mediach społecznościowych śledzi ponad 102 tys. osób.  Po raz pierwszy stanęła przed obiektywem w wieku 16 lat. Cztery lata wystarczyły, by jej potencjałem zainteresowały się największe światowe tytuły, w tym: Vogue Japan, Cosmopolitan Russia i Playboy. Podobno jest fanatyczką fitnessu i zdrowego odżywania, a jej pasją jest projektowanie ubrań.

„Gdybym nie została modelką, zaczęłabym projektować ubrania. Zawsze bardzo interesowałem się modą. To zabawne, w ten weekend przeglądałem stare zdjęcia z moją rodziną. Gdy miałam 8 lat założyłam czerwone spodnie od piżamy jako sukienkę. (…) Zawsze kupuję ubrania i dostosowuję je do własnych potrzeb, więc chciałbym mieć możliwość zrobienia czegoś od zera”, zaznaczała w wywiadzie dla GQ w 2017 roku.

Dotychczas ani Brooklyn, ani Chloe Moretz oficjalnie nie ogłosili swojego rozstania. Wciąż obserwują się w mediach społecznościowych. Uważacie, że to koniec ich związku? Zapraszamy do galerii!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.