Chloë Moretzm, Brooklyn Beckham, jamnik
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Brooklyn Beckham i Chloë Moretz zaręczyli się?! Zdradziło ich jedno zdjęcie...

Olga Figaszewska 28 grudnia 2017 09:00
Chloë Moretzm, Brooklyn Beckham, jamnik
Fot. East News

Brooklyn Beckaham i Chloe Moretz spotykają się od kilku lat. W tym czasie przeżywali wzloty i upadki. Jednak wszystko wskazuje na to, że syn Davida i Victorii Bechamów poważnie traktuje związek z piękną aktorką! A jego fani od dawna spekulują na temat ślubu i zaręczyn. Podobno teraz zdradziło ich jedno zdjęcie! 

 

Polecamy też: Do tej pory model, a teraz fotograf? Brooklyn Beckham wydaje album ze zdjęciami!

 

Brooklyn Beckham i Chloe Moretz zaręczyli się?!

Chloe Moretz kilka dni temu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ukochanego, które podpisała jedynie wymownym „I will”. Dla fanów pary przekaz był jasny -  Brooklym oświadczył się aktorce! Od tego momentu domysłom nie ma końca. A zakochani doskonale wiedzą, jak podsycić zainteresowanie wielbicieli. Zaraz po obiecującym poście, w sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie, na którym zasłaniają usta w geście nakazującym milczenie​​​​​​, a na ich palcach serdecznych dostrzegamy identyczną biżuterię z inicjałami

 

 

 

 

To nie pierwszy raz, gdy wybór biżuterii wywołuje poruszenie w mediach. W zeszłym miesiącu zostali zauważeni z identycznymi pierścionkami w Nowym Jorku. Czy rzeczywiście Brooklyn Beckham i Chloe Moretz zaręczyli się? Jak na razie żadne z nich nie komentuje tych rewelacji. 

 

Zobacz też: Czy Brooklyn Beckham zamierza pobić rekord swojego ojca, Davida Beckhama? Zobacz jego wszystkie tatuaże

 

Związek Brooklyna Beckhama i Chloe Moretz

Od początku ich relacja była dość burzliwa. 18-letni Brooklyn Beckham i 20-letnia Chloe Moretz spotkają się z przerwami od trzech lat. „Dużo rozmawiają i spędzają wspólnie sporo czasu. Chodzą na spacery, na plażę, robią to, co zwykłe nastolatki. Victoria i David dali im swoje błogosławieństwo”, donosił na początku ich znajomości brytyjski „The Mirror”. Aktorka oficjalnie potwierdziła związek z synem Victorii i Davida Beckhamów dopiero w 2016 roku. Para poznała się na paryskim Tygodniu Mody. Niedługo potem postanowili spędzić razem wakacje w Los Angeles. Chloe Moretz na swoim koncie na role w filmach: „Mroczne cienie”, „Kick-Ass” czy „Carrie”. 

 

Chloe Moretz, Brooklyn Beckham
Fot. East News
Brooklyn Beckham i Chloe Moretz 

 

Uważacie, że Brooklyn Beckham i Chloe Moretz pasują do siebie? 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.