Britney Spears w reklamie Kenzo
Fot. ons.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Britney Spears idzie na wojnę z paparazzi. Uważa, że na ich zdjęciach jest za gruba

Artystka pokazała dowody!

Rafał Kowalski 12 czerwca 2019 14:30
Britney Spears w reklamie Kenzo
Fot. ons.pl

Britney Spears zdobyła rozpoznawalność 27 lat temu i od tego czasu paparazzi są stałym elementem jej codziennego życia. Gwiazda rzadko narzekała na trudy bycia osobą popularną, ale ostatnie fotografie, które wykonano jej z ukrycia, bardzo rozzłościły księżniczkę popu. Poszło o to, że według niej, paparazzi przerabiają zdjęcia tak, by wyglądała na grubszą.

Figura Britney Spears – zdjęcia

Faktycznie, gołym okiem da się zauważyć, że na zdjęciach w bikini, które Britney Spears publikuje na Instagramie, jej figura jest niemal perfekcyjna. Wokalistka z radością pozuje ze swoim ukochanym Samem Asghariegim, który też może pochwalić się idealną sylwetką. I choć model jest młodszy od artystki aż o 13 lat, to widać, że Britney przy nim czuje się bardzo dobrze. Po ostatnich miesiącach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, oparcie w partnerze i wspólne wakacje na pewno dobrze robią księżniczce popu.

Niestety, spokój u wokalistki zburzyli fotografowie, do których Britney zwróciła się na swoim Instagramie. „Ludzie zawsze mówią, że sławne osoby oszukują poprzez swoje zdjęcia, ale nigdy nie zapytają, czy paparazzi, którzy sprzedają zdjęcia nie majstrują przy nich!”, napisała Spears w sieci i dołączyła nagranie, na którym pokazuje swój płaski brzuch. Wideo zostało wykasowane z internetu – przyczyna nie jest znana. Łatwo jednak porównać sylwetki piosenkarki na jej zdjęciach i tych, którzy zrobili paparazzi.

Zgadzacie się, że na ujęciach fotografów gwiazda wygląda znacznie gorzej, niż na swoim Instagramie? Oba zdjęcia zostały wykonane podczas tych samych wakacji… 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sam Asghari (@samasghari)

Britney Spears na wakacjach
Fot. EAST NEWS

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!