Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears jest na skraju załamania nerwowego?!

Koszmar sprzed lat znów powrócił...

Olga Figaszewska 31 lipca 2018 07:30
Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News

Toksyczny związek z Kevinem Federline'em był początkiem tragicznych wydarzeń... Małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem i batalią o prawo do opieki nad dziećmi. Jedenaście lat temu Britney Spears przeszła załamanie nerwowe. Wizyty w klinikach psychiatrycznych, problem z alkoholem i narkotykami.  Koszmar zakończył się po latach, a Britney... powróciła. Przewartościowała swoje życie, spełnia się jako matka, koncertuje, bierze udział w kampaniach reklamowych… Wydawało się, że jest zdrowia i szczęśliwa, cieszy się z każdego kolejnego życia w trzeźwości. Po  dramatycznych wydarzeniach miały pozostać jedynie zamglone wspomnienia. Jednak wszystko wskazuje na to, że Britney znów bliska jest załamania. Piosenkarka obawia się, że były mąż odbierze jej synów… Ale to jeszcze nie koniec!

Britney Spears znów przechodzi załamanie nerwowe?

Britney Spears ostatnio żyje w ciągłym strachu. Zagraniczne media donoszą, że gwiazda pop jest bliska załamania psychicznego. Boi się, że były mąż odbierze jej dzieci, Seana i Jaydena. „Natychmiast zaczęła wariować, kiedy otrzymała wezwanie do sądu. Stara się być silna, ale panikuje”, zdradzają najbliżsi znajomi. Czy koszmar sprzed lat powraca? Wtedy również zaczęło się od konfliktów z byłym mężem. Jedynym ratunkiem były tabletki niewiadomego pochodzenia, które zażywała by ukoić cierpienie. Niestety artystka przedawkowała, miała zapaść, po której odbyła terapię w jednym z ośrodków psychiatrycznych. Rok później straciła prawo do wyłącznej opieki nad dziećmi. Podobno dziś znów sięga po szkodliwe środki... Wszystko przez żądania byłego męża.

Kevin Federline domaga się od Brit wyższych alimentów, które piosenkarka łoży na utrzymanie synów. Przypomnijmy, że mężczyzna od 11 lat otrzymuje od niej 20 tysięcy dolarów miesięcznie. Teraz żąda, by kwota została zwiększona do 60 tysięcy. 

„Chce także, żeby zwróciła mu wszystkie pieniądze, jakie dotychczas wydał na prawników. Grozi jej, że nie przestane dopóki nie dostanie pieniędzy”, zdradza informator Life&Style. Swoje żądania tłumaczy zmniejszonymi dochodami. Podobno ze względu na swój wiek, nie jest w stanie pracować jako tancerz.

Okazuje się, że Kevin nie poprzestaje na nękaniu Britney, ale nagabuje także ojca piosenkarki, by wpłynął na decyzję córki. A ten wyszedł z inicjatywą, aby zakończyć zaciekłą walkę Britney z byłym mężem. Według The Blast, Jamie Spears, skontaktował się z Federline'em i zaoferował mu zwiększenie alimentów o jedyne 10 tysięcy dolarów. Co oznacza, że na konto byłego tancerza wpływałaby miesięcznie kwota 30 tysięcy dolarów, które będzie przeznaczał na opiekę nad dziećmi.  Prawnicy chcą, by alimenty były każdego roku ustalane na nowo, w oparciu o dochody gwiazdy. Zwłaszcza, że wartość jej rezydencji w Las Vegas, w ciągu ostatnich czterech lat, wzrosła do 137 milionów dolarów.

Związek Britney Spears i Kevina Federline’a

Para pobrała się w 2004 roku. Owocem ich związku jest dwóch synów: 12-letni Sean i 11-letni Jayden. Małżeństwo piosenkarki z byłym tancerzem nie trwało zbyt długo. Rozwiedli się trzy lata później w atmosferze skandalu. A ich batalia o prawo do wychowania synów toczyła się latami. Ostatecznie, z uwagi na uzależnienia Britney, sędzia przyznał podstawową opiekę nad dziećmi ojcu.

Myślicie, że byłemu mężowi Britney uda się wynegocjować większą kwotę? 

Britney Spears z byłym mężem, Kevinem Federline'em

Britney Spears, Kevin Federline
Fot. East News

 

 

Britney Spears
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.