Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Dramat Britney Spears! Wokalistka jest więziona w szpitalu psychiatrycznym?!

Fani artystki nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości

Konrad Szczęsny 18 kwietnia 2019 19:49
Britney Spears, Jamnik
Fot. randeestnichola/0000001/Reporter/East News

Na początku tego miesiąca Britney Spears zgłosiła się na dobrowolne leczenie do szpitala psychiatrycznego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka poinformowała, że nie jest w stanie poradzić sobie z problemami rodzinnymi, w tym z chorobą ojca, Jamiego Spearsa. Okazuje się jednak, że prawda może wyglądać zgoła inaczej i piosenkarka nie przebywa w placówce dobrowolnie!

Britney Spears trafiła do szpitala wbrew swojej woli: podcast

Ojciec Britney zmaga się z poważnymi problemami gastrologicznymi. Przeszedł już dwie operacje jelit, jednak nie wpłynęły one znacząco na poprawę jego stanu zdrowia. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, właśnie to miało być powodem zgłoszenia się Britney Spears do szpitala psychiatrycznego. Wokalistka nie potrafiła poradzić sobie z emocjami, towarzyszącymi rodzinnemu dramatowi. Leczenie miało trwać 30 dni, jednak nowe światło dzienne rzucił na sprawę jeden z podcastów (rodzaj internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej, często regularnej)...

We wtorek na fanowskiej stronie Britney's Gram pojawiło się dosyć osobliwe nagranie dźwiękowe, na którym słychać, że piosenkarka... przetrzymywana jest w szpitalu psychiatrycznym wbrew własnej woli!   Wszystko dlatego, że na początku roku odmówiła przyjmowania leków, zaś jej ojciec, Jamie, podjął decyzję o umieszczeniu córki w ośrodku. Ma on do tego prawo, ponieważ od 2008, po tym, jak artystka po raz pierwszy przeżyła załamanie nerwowe, sprawuje nad nią opiekę kuratorską. Gdy sprzeciwiła się jego woli, cofnął zgodę na jej rezydenturę w Las Vegas i zdecydował o wysłaniu Britney do szpitala psychiatrycznego... 

„Ona nie chciała tam pójść… Oczywiście byłem tylko praktykantem, nie miałem możliwości porozmawiania z nią bezpośrednio, lecz z tego, co zrozumiałem, to wcale nie była jej decyzja”, mówił w podcaście „Britney’s Gram” praktykant adwokacki, który przebywał w otoczeniu piosenkarki.

Część mediów zagranicznych twierdzi, że za wyciek nagrania odpowiedzialna jest kancelaria adwokacka, prowadząca sprawę 37-latki.

Mama Britney Spears wie o jej dramacie? Akcja #FreeBritney

Na profilu Instagramowym Lynne Spears, matki artystki, pojawiło się zdjęcie, na którym widoczna jest klęcząca kobieta. „Kiedy wojownicy Boga upadną na kolana, bitwa się nie skończyła, dopiero się zaczęła”, głosi podpis na nim. „To jest wiara”, dodała pod fotografią właścicielka profilu.

Fani zaczęli komentować obrazek, nawiązując do problemów Britney.

„Naprawdę mam nadzieję, że wspierasz Britney w zakończeniu leczenia psychiatrycznego. Mam nadzieję, że twój chory były mąż nie trzyma Twojej córki gdzieś wbrew jej woli”, „Mam nadzieję, że sobie radzi i wreszcie będzie mogła się uwolnić ze szpitala”, podkreślają.

Lynne Spears polubiła te komentarze. Fani zainicjowali również na Twitterze akcję „FreeBritney”, która ma na celu wypuszczenie ich idolki ze szpitala i ujawnienie prawdy na temat stanu jej zdrowia.

Czy odniosą sukces?  

Britney Spears z ojcem i matką:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I don’t even know where to start with this, because this is so tough for me to say. I will not be performing my new show Domination. I’ve been looking forward to this show and seeing all of you this year, so doing this breaks my heart. However, it’s important to always put your family first… and that’s the decision I had to make. A couple of months ago, my father was hospitalized and almost died. We’re all so grateful that he came out of it alive, but he still has a long road ahead of him. I had to make the difficult decision to put my full focus and energy on my family at this time. I hope you all can understand. More information on ticket refunds is available on britneyspears.com. I appreciate your prayers and support for my family during this time. Thank you, and love you all… always.

Post udostępniony przez Britney Spears (@britneyspears)

Akcja #FreeBritney:

Wspomniany obrazek, zamieszczony przez matkę wokalistki:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is “Faith!”

Post udostępniony przez Lynne Spears (@lynnespears_rf)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.