Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu. Co na to fani?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu! Fani gwiazdy są zachwyceni, ale część internautów zarzuca jej, że...

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2017 21:00
Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu. Co na to fani?
Fot. Getty Images

Niektórzy twierdzą, że to sposób na przyciągnięcie uwagi fanów i mediów. Inni, że to walka o naturalne piękno. Gwiazdy bez makijażu – ten temat rozgrzewa do czerwoności Internet już od kilku lat. Alicia Keys rozpoczęła nawet szeroko zakrojoną kampanię w show-biznesie, która ma na celu promowanie wśród kobiet nowych kanonów piękna. Do grona gwiazd, które postanowiły pokazać się bez makijażu, dołączyła właśnie Britney Spears. Jak „księżniczka popu” prezentuje się w wersji sauté?

 

Polecamy też: MaRina, Rusin, Kożuchowska... Dlaczego gwiazdy coraz częściej wrzucają zdjęcia bez makijażu?

 

Britney Spears bez makijażu

 

Britney Spears zamieściła na Instagramie zdjęcie w naturalnym wydaniu, które odbiło się w mediach szerokim echem. Piosenkarka po raz pierwszy pokazała się bez makijażu.

 

W dniach, kiedy się nie stroję i nie przygotowuję do występu, tak właśnie wyglądam... Jak miło was wszystkich widzieć!😂Nazywam to piciem porannej kawy w domowym wydaniu #nomakeupMonday, jeśli nie liczyć resztek tuszu pod moim prawym okiem…😂😜”, napisała Spears pod fotografią.

 

Przeczytaj też: Alicia Keys na okładce Elle UK bez makijażu! Czy to słuszna metoda walki o prawa kobiet?

 

Fani zachwyceni zdjęciem Britney Spears bez makijażu

 

Wielbiciele „księżniczki pop” nie kryją zachwytu zdjęciem idolki w takim wydaniu. „Piękna!”, „Cudowna!”, „Zawsze wspaniała!”, komplementują Britney Spears. 

 

Niektórzy internauci twierdzą jednak, że wokalistka, mimo zapewnień, że nie ma na twarzy make-up, nie jest w 100% naturalna. Być może kiedyś wykonano jej makijaż permanentny, a być może faktycznie dociekliwi obserwatorzy mają rację i zdjęcie jest starannie przemyślanym falsyfikatem. 

 

Polecamy też: Ostatnio gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu. Zobacz słynną sesję VIVY! bez retuszu

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.