Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu. Co na to fani?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu! Fani gwiazdy są zachwyceni, ale część internautów zarzuca jej, że...

Konrad Szczęsny 30 sierpnia 2017 21:00
Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu. Co na to fani?
Fot. Getty Images

Niektórzy twierdzą, że to sposób na przyciągnięcie uwagi fanów i mediów. Inni, że to walka o naturalne piękno. Gwiazdy bez makijażu – ten temat rozgrzewa do czerwoności Internet już od kilku lat. Alicia Keys rozpoczęła nawet szeroko zakrojoną kampanię w show-biznesie, która ma na celu promowanie wśród kobiet nowych kanonów piękna. Do grona gwiazd, które postanowiły pokazać się bez makijażu, dołączyła właśnie Britney Spears. Jak „księżniczka popu” prezentuje się w wersji sauté?

 

Polecamy też: MaRina, Rusin, Kożuchowska... Dlaczego gwiazdy coraz częściej wrzucają zdjęcia bez makijażu?

 

Britney Spears bez makijażu

 

Britney Spears zamieściła na Instagramie zdjęcie w naturalnym wydaniu, które odbiło się w mediach szerokim echem. Piosenkarka po raz pierwszy pokazała się bez makijażu.

 

W dniach, kiedy się nie stroję i nie przygotowuję do występu, tak właśnie wyglądam... Jak miło was wszystkich widzieć!😂Nazywam to piciem porannej kawy w domowym wydaniu #nomakeupMonday, jeśli nie liczyć resztek tuszu pod moim prawym okiem…😂😜”, napisała Spears pod fotografią.

 

Przeczytaj też: Alicia Keys na okładce Elle UK bez makijażu! Czy to słuszna metoda walki o prawa kobiet?

 

Fani zachwyceni zdjęciem Britney Spears bez makijażu

 

Wielbiciele „księżniczki pop” nie kryją zachwytu zdjęciem idolki w takim wydaniu. „Piękna!”, „Cudowna!”, „Zawsze wspaniała!”, komplementują Britney Spears. 

 

Niektórzy internauci twierdzą jednak, że wokalistka, mimo zapewnień, że nie ma na twarzy make-up, nie jest w 100% naturalna. Być może kiedyś wykonano jej makijaż permanentny, a być może faktycznie dociekliwi obserwatorzy mają rację i zdjęcie jest starannie przemyślanym falsyfikatem. 

 

Polecamy też: Ostatnio gwiazdy chętnie pokazują się bez makijażu. Zobacz słynną sesję VIVY! bez retuszu

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.